Сімашкевич забрав до себе звільненого голову Кам’янець-Подільської РДА

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради 10 вересня підтримали призначення ексголови Кам’янець-Подільської РДА Василя Сукача на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міськради.

За відповідне рішення проголосували 19 з 31 депутата, повідомляє Vdalo.info.

Також Сукач увійшов до складу виконкому Кам’янець-Подільської міської ради.

Зазначимо, що новому заступнику мера призначили: 100% надбавки за високі досягнення у праці до посадового окладу, з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років; 50% щомісячної преміальної доплати за сумлінне виконання службових обов’язків, за фактично відпрацьований час і у межах місячного фонду оплати праці; одноразову премію у межах економії фонду оплати праці, одноразову матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Як писав НГП, 22 липня президент Володимир Зеленський звільнив голову Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Василя Сукача.

З 2010 року до кінця травня 2015 року Сукач обіймав посаду заступника міського голови Кам’янця-Подільського.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. він ще нічого незробив а йому дали 100% за високі досягнення і 50% премії-розкрадають бюджетні кошти в мера і до цього було три заступники та подруга зам.

  2. Мера ніколи нема він весь час за кордоном тому йому треба ще одного зама буде грати на баяні більше він нічого невміє.ні ще вміє збирати відкати.

  3. Мер, что огурцы в поляндии собирает?

  4. Вася трошки знає польську мову буде в Сіми перекладачем з баяном.

  5. Нормальные мужики!

  6. на позачергових виборах камянчани покажуть їм на дверіі як вказали Мельниченку.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.