У Кам’янці-Подільському цими вихідними стартує дводенний всеукраїнський форум

13 вересня у Кам’янці-Подільському стартує дводенний всеукраїнський форум, у якому візьмуть участь майже 900 учасників, 30 спікерів, працюватиме три тематичних майданчики, повідомляє прес-служба мерії.

До цього форуму місто готувалося з моменту здобуття статусу Молодіжної столиці України-2019.

Саме тому, аби все пройшло на такому масштабному рівні, підтримали Кам’янець-Подільську міську раду в організації цього заходу чимало осіб, інституцій та ГО – профільне Міністерство, Хмельницька ОДА, Національна Молодіжна рада, Агенція сталого розвитку «Астар»,  Асоціація міст України, Центр розвитку інновацій тощо. Уявіть лише, що до участі в форумі зареєструвалося близько 870 молодих людей зі всієї України. І кожен з них на період проведення заходу забезпечується безкоштовним проживанням та харчуванням – такі умови Міністерства молоді та спорту.

Упродовж двох днів з молоддю працюватимуть відомі спікери в сфері молодіжної політики, бізнес-тренери, експерти Українського культурного фонду, молодіжні делегати України до ООН й безліч інших цікавих людей (детальніше – в програмі). Знайти їх можна буде на одній із локацій – на головній сцені в замку, Північному дворику фортеці, в Новій Східній башті або пристінному корпусі фортеці.

Потрапити на всі заходи можна буде безкоштовно за студентським квитком або ж квитком у музей. Проте саме 13 вересня, починаючи з 19.00, вхід на територію замку буде вільним для усіх відвідувачів!

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.