У Старокостянтинові арештовано майже 400 ділянок військових містечок, які влада пустила на приватизацію

Хмельницький міськрайонний суд наклав арешт на 395 земельних ділянок, які перебували в користуваннні Міноборони, але були відчужені Старокостянтинівською міською ради на користь приватних осіб.

Про це свідчать відповідні судові ухвали.

За матерілами справи наприкінці червня військова прокуратура Хмельницького гарнізону отримала відомості від управління ГУ військової контррозвідки ДК СБУ щодо неправомірних дій посадових осіб Старокостянтинівської міської ради, які полягали у незаконному відчуженні земельних ділянок Міністерства оборони України площею 90 га на території Старокостянтинова.

Мова йде про землі військового містечка №9, якими користується Квартино-експлуатаційний відділ Хмельницького.

За даними досудового розслідування, протягом 2017 року службові особи Старокостянтинівської міської ради без погодження та попередження КЕВ підготували документи, на підставі яких 24.11.2017 Старокостянтинівською міською радою на 23-й сесії прийняте незаконне рішення №30 пункти 5,6,7 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з подальшим наданням її у власність».

Зокрема рішенням сесії пунктом 5,6,7 передбачено надання Раді дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельні ділянки орієнтовною площею 20 га, 10 га і 60 га.

Надалі на земельні ділянки площами 14,97 га і 60 га виготовлено технічну документацію та присвоєно кадастрові номери. Потім посадові особи Старокостянтинівської міської ради за допомогою невстановленої слідством землевпорядної організації провели незаконний поділ земельної ділянки площею 14,9719 га на 86 земельних ділянок площею по 0.1 га. Також було змінено цільове призначення вказаних ділянок на землі запасу.

Наразі  земельні ділянки площами 14,9719 га. і 60 га. зареєстровані як землі комунальної власності територіальної громади Старокостянтинова плануються для подальшого надання громадянам під індивідуальне житлове будівництво та для інших потреб.

Таким чином, вважає слідство, посадові особи Старокостянтинівської міської ради вчиняють незаконні дії направлені на відчуження земельних ділянок, що належать Міністерству оборони України, вартість яких становить близько 200 млн. грн.

Крім того, КЕВ Хмельницький виграв справу у двох господарських судах, які скасували рішення 23-ї сесії Старокостянтинівської міської ради про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Це там де Кучер замок збудував?

  2. …там,де обої.. и АТОвців.

  3. Микола скоро за тобою і твоїми жирними хряками, які земелькою торгують у місті прийдуть спец. Органи.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.