Хмельницька влада нагадала магазинам, що сьогодні у місті День тверезості

Управління торгівлі Хмельницької міськоради нагадало про заборону продажу алкоголю у День знань.

“2 вересня – початок навчального року. Ще у 2015 році влада міста оголосила цей день Днем тверезості. Тож просимо мешканців свідомо поставитись до участі в святкуванні Дня знань та долучитись до створення урочистої тверезої атмосфери. Цьогоріч лінійки з нагоди святкування Дня знань у Хмельницькому перенесли з 1 на 2 вересня. Сподіваємся на свідомість суб’єктів господарювання та громадян”, – сказано в офіційному повідомленні на сайті міської ради.

Нагадаємо, що 10 вересня 2015 року виконавчий комітет ухвалив рішення “Про посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення м.Хмельницького”. Згідно з ним, заборонено роздрібний продаж алкогольних напоїв в об’єктах торгівлі міста Хмельницького щороку 1 вересня.

Крім цього, місцева влада заборонила продаж алкогольних напоїв в об’єктах торгівлі, розміщених на відстані 50 метрів від територій загальноосвітніх навчальних закладів та спортивних шкіл.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Плохая власть у вас в городе.

  2. І як завжди місцева влада робить усе для галочки! Можливо наш “улюблений” мер не бачить магазинів, які продають алкоголь через дорогу від головної спортивної арени міста – стадіону Поділля?

  3. А як же старшокласники, не похмелившись після вчорашньої Республіки, в школу підуть?

  4. Про які обмеження ми говоримо. Мережа “ПРИНЦИП” продає алкоголь ЦІЛОДОБОВО!!! Цікавотільки одне, з ким з мужновладців вони в долі????

    • Ни с кем. Они просто забили. Городские ограничения незаконны. Весь этот фуфел про торговлю с 11 до 22 только на сознательности барыг. Санкций никаких нет.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.