На Хмельниччині правоохоронці конфіскували понад 6 тонн товарів, які приховали від митного контролю

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Хмельницькій області спільно із працівниками Генеральної прокуратури України вилучили велику партію товарів, які були незаконно ввезені в Україну.

В рамках проведення операцій «Рубіж», «Мережа», «Бастіон» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, серед яких громадяни Туреччини та України, які ввозили на митну територію України високоліквідні товари народного споживання із заниженням їх митної вартості та приховуванням від митного контролю, повідомляє ДФС Хмельниччини.

Товари ввозилися через підконтрольні фігурантам компанії на замовлення фізичних осіб – підприємців, які здійснюють свою діяльність на ринках регіону, та на замовлення власників Інтернет-магазинів, які у подальшому реалізовували їх за готівку без відображення в бухгалтерському та податковому обліку.

Доставляли «замовлення» в морські порти, а звідки – перевозили в складські приміщення, розташовані у Хмельницькому. При цьому під час розмитнення продукції до документів, які подавалися на митницю, вносилися неправдиві відомості щодо номенклатури, кількості та вартості товарів, внаслідок чого занижувалась сума митних платежів.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних та складських приміщеннях фігурантів, з незаконного обігу вилучено та передано на зберігання понад 6 тонн товарів народного споживання вартістю більше 4 млн. грн., чорнові записи, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, електронні носії інформації та ін. докази незаконної діяльності.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Це крапелька у великому морі контрабанди.

  2. И кто пострадал? Базарники… А где решалы и таможенники? Конечно, барыг легче хлопнуть…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.