Деклараційна кампанія: 33 подільські мільйонери минулого року заробили 182,5 мільйона гривень

За підсумками проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році, на початок серпня декларації до органів Державної фіскальної служби подали 11,9 тисяч мешканців області, повідомляє ДФС Хмельниччини.

Таким чином цьогоріч до кампанії долучилося на 697 декларантів більше, ніж минулого року. Загальна сума задекларованого ними доходу – 1 мільярд 8,5 мільйона гривень, що майже на 60 мільйонів гривень перевищує минулорічний показник.

Слід відзначити, що 4,5 тисячі декларацій, що складає 38 відсотків від їх загального числа, були подані на отримання податкової знижки. Зазначеним декларантам буде повернуто 9,7 мільйона гривень, що на 1,2 мільйона більше, ніж в минулому році. Майже 62 відсотки, або 7,4 тисячі декларацій подали громадяни, які згідно з Податковим кодексом зобов’язані їх подати. Відтак декларантами буде сплачено 21,3 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 4 мільйони гривень військового збору.

Примітно також, що серед декларантів області є 33 громадянина, які задекларували дохід, який перевищує 1 мільйон гривень. Загалом подільські мільйонери згідно з поданими деклараціями минулого року заробили 182,5 мільйона гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.