На Хмельниччині майже дві третини домогосподарств вважали себе бідними – опитування

У Хмельницькій області органи державної статистики провели опитування членів домогосподарств щодо якості добробуту та рівня достатності їх доходів. Крім того, було запропоновано визначитися щодо очікувань змін свого матеріального стану протягом 2019 року та прогнозу розвитку країни на майбутнє.

Оцінюючи рівень своїх доходів, 57% домогосподарств області повідомили, що протягом останнього року коштів їм було достатньо, але робити заощадження не вдавалося.

Постійно відмовляли собі в найнеобхіднішому, крім харчування, 40% домогосподарств, а двом родинам із ста взагалі не вдавалося забезпечити навіть достатнє харчування.

Відкладати кошти також могли дозволити собі лише дві родини із ста.

При цьому майже дві третини домогосподарств Хмельниччини вважали себе бідними, кожна третя родина хоча бідною себе не вважала, але до середнього класу віднести себе ще не могла.

Жоден із опитаних заможним або ж представником середнього класу себе не вважав.

Більше половини домогосподарств Хмельниччини не відчули будь-яких змін свого матеріального стану протягом 2018 року. У кожному третьому домогосподарстві – добробут погіршився, і лише в дев’яти із ста – відмітили деяке покращення рівня свого життя.

Аналіз відповідей щодо напрямку змін добробуту населення в наступному році показав, що більшість наших краян налаштовані скоріше песимістично. Так, три з п’яти з них в недалекому майбутньому взагалі не сподіваються на будь-які зміни, понад чверть – очікують на подальше погіршення. Водночас у кожному десятому домогосподарстві області сподіваються на покращення свого матеріального стану.

Очікування стосовно перспектив розвитку економіки України в 2019 році також були не дуже оптимістичними. Лише в кожній п’ятій родині Хмельниччини сподівалися на певне покращення. Третина родин вважали, що рік буде несприятливим, майже половина опитаних не очікували ніяких змін.

Оцінюючи життєві пріоритети, переважна більшість респондентів повідомили, що найбільшою цінністю в житті вони вважають здоров’я. На друге місце поставили сім’ю та дітей, на третє – матеріальний добробут, на четверте – впевненість у завтрашньому дні. Робота, кар’єра, освіта, друзі, спілкування щодалі набувають все меншу значимість.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Слава Україні!!!

  • Тюрьма шоколадному!

   • Смерть москалям!

    • Слова мають властивість матеріалізуватись. Що бажаєш те і сам отримаєш, закон бумерангу ніхто не відміняв.

     • Вірно. Сподіваюсь мої слова матеріалізуються якнайшвидше і як мінімум 13000 хороших москалів за наших уже вбитих земляків ми побачимо найближчим часом.

     • А взагалі українці повинні помститися москалям за мільйони вбитих Голодоморами, закатованих на гулагах українців, за всіх мертвих і не народжених. Смерть Московії і москалям.

    • Так бумерангом завжди вертається проти тих хто клине і бажає комусь зла, навіть ворогам. Ви самі собі накличите біду або накличите біду для когось з своїх близьких

     • Біда вже 5 років як тут, хоча у Хмельницькому на щастя не вибухають снаряди, завдяки жертвам тих хто захищає країну. Поки що. Чи 13000 загиблих, сотні тисяч поранених, тисячі зруйнованих життів — це норм і треба підставити другу щоку поки українців не винищать повністю? Ідіть лісом зі своєю толерантністю, смерть москалям.

 2. Прибідняються жлоби. Нацональна ідея українців, удавати бідного і тянути собі все підряд за паркан. І до того ж презедент сказав же, що епоха бідності закінчилась.

 3. Українець народився — єврей вдавився.

 4. Чудова стаття на цю тему: http://www.istpravda.com.ua/articles/2019/08/22/156102/
  Як тільки в Україні доходи та добробут людей почали рости небаченими за всю її історію темпами — наша інтелектуальна дебільшість повелася на сморід зі сторони мокшанії про руїну і проголосувала за такого ж як вони тупого зека. Зараз же ситуація повторилася аналогічним чином: як тільки країна ледве-ледве ціною неймовірних зусиль та десятків тисяч людських життів відбилася від мокшанської інтервенції, а економіка після того лише нещодавно оговталася — вони обрали шапіто, в якому міжнародні рішення, що не лише стосуються України, але й від яких залежить її існування взагалі, вирішуються у неї за спиною поки презедент-твіттер не прокинеться і не накатає пост у фейсбуці. На фоні того що 73% (совпадєніє? нє думаю) підтримують сосалізм та сильну руку в дупі виходить що все ж правий був дебіленко: „Чому бідний – бо дурний. А чому дурний – бо бідний”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.