Хмельницька митниця попереджає про посилення санкцій для «євробляхерів» за порушення терміну перебування на митній території України

Хмельницька митниця ДФС інформує, що з 22.08.2019 згідно Закону України від 08.11.2018 №2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів» посилюються санкції за порушення митного законодавства за користування транспортними засобами особистого та комерційного призначення з порушенням терміну митних режимів «транзит» та «тимчасове ввезення».

З метою ефективного виявлення автомобілів, власники та/або водії яких порушили встановлені законодавством обмеження, посилиться співпраця та обмін інформацією між митницями та підрозділами Нацполіції.

Так, суттєво збільшуються штрафи, наприклад, за перевищення встановленого митним режимом терміну перебування на митній території України автомобілів понад 20 діб, штраф встановлений на рівні 85 тис. гривень. За перевищення ж терміну понад 30 діб – штраф 170 тис. грн. або конфіскація таких транспортних засобів.

Крім того, встановлюється відповідальність за втрату чи розкомплектування таких автомобілів – безпосередня конфіскація таких автомобілів або ж штраф розміром 170 тис гривень.

Нововведенням також є встановлення штрафу в розмірі 34 тис. грн. за передачу транспортного засобу особистого користування, тимчасово ввезеного на митну територію України чи поміщеного у митний режим транзиту, у володіння, користування або розпорядження особі, яка безпосередньо не ввозила такий транспортний засіб на митну територію України, за винятком випадків, коли в транспортному засобі знаходиться особа, яка безпосередньо ввозила такий транспортний засіб на митну територію України.

Також встановлюється відповідальність за використання такого транспортного засобу для цілей підприємницької діяльності та/або отримання доходів в Україні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Зе неофіційно дав команду не штрафувати.

    • Зе ще дав команду ціну на газ відмінити і всім хто за нього голосував виплатити 249 тис. Мені смс вже прийшла, треба заплатити 5 тис за пересилання грошей. Дякую народному презеденту.

  2. Дуже небезпечно. Козпченьки за бляхи не тільки Україну – рідного батька продадуть. Врешту повним ігнлруванням законів вже Крим просрали, просруть і Україну. А потом буде, що з це москалі роблять, зажурилась Україна.

  3. Пора разгонять это кубло на ржавых тазиках.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.