У Хмельницькому комунальне підприємство неправомірно збільшило ціну закуплених паливно-мастильних матеріалів

Хмельницька місцева прокуратура встановила, що у травні минулого року тендерним комітетом комунального підприємства обласного центру розглянуто пропозиції п’яти постачальників та визначено переможця відкритих торгів, з яким укладено договір про закупівлю за бюджетні кошти 161 тис літрів дизельного палива.

Відповідно до умов правочину загальна вартість товарної продукції склала 3,5 млн грн.

Після проведення відкритих торгів, всупереч норм Закону України «Про публічні закупівлі» та положень укладеного договору, без будь-яких належних на те підстав, між замовником та постачальником укладено додаткові угоди, якими поступово ціну за одиницю товару збільшено.

Разом з тим, обсяги пального, що планувалось закупити, зменшено більш як на 25 тис літрів.

Внаслідок укладення додаткових угод, ціна за 1 літр пального стала вищою за ціни, які пропонувались іншими учасниками під час проведення торгів.

Водночас, ринкові ціни на паливо з часу проведення закупівлі та до моменту укладення додаткових угод змінились тільки у бік зменшення.

Тому, як повідомив виконувач обов’язків керівника місцевої прокуратури Павло Маслюк, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання зазначених додаткових угод до договору про закупівлю товарів недійсними та стягнення безпідставно сплачених на їх виконання коштів в сумі 466 тис грн.

Позов прокурора перебуває на розгляді в господарському суді Хмельницької області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Шо, опять?

 2. Спецкомунтранс ???

 3. Копнути на теплокомуненерго, вадоканал, тролейбусне. Там мільйони щороку крадуться на закупівлях. Це дураку навіть ясно має бути.

 4. 100%. І колупати не треба. Все на поверхні.
  Міраж брехливих свободівців про їх нових керівників КП, які буцім то викрили бухгалтерів, що крали, мильна бульбашка. Краде кожна влада з своїми ставленниками. Будь то нові чи старі.
  Турнікети і відеокамери не допомогли БРЕДу. Призначили нового директора бо той вже награвся. Йому не цікаво. Дороги роблять інші підрядники з яких є відкати. А тут цікавим був асфальтний. Його приберуть руками нового невігласа.
  Все для команди сонцесяйного.

 5. Це Хмельницькелектротранс, де директором депутат міської ради Паламарчук !!!

  • Ще один Транс, який ,,законно,, збільшує вартість проїзду такими закупівлями.
   Дупутатам та їх заступникам на підприємстві начхати на переплати. Люди заплатять і влада дасть підтримку з бюджету.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.