З 15 серпня на Хмельниччині стартував проект “Поліцейський офіцер громади”

У Нацполіції планують реорганізувати роботу відділів і відділень поліції, а кожного поліцейського офіцера громади – забезпечити власним службовим транспортом.

Про це голова Національної поліції України заявив 15 серпня в рамках старту проекту «Поліцейський офіцер громади» на Хмельниччині.

Князєв зазначив, що в 2015 році саме на Хмельниччині була спроба започаткувати проект, подібний за ідеєю до сьогодні презентованого «Поліцейського офіцера громади». Проте на той час через відсутність фінансових і технічних можливостей відомство не змогло самотужки розвивати той проєкт. Зараз же за підтримки Уряду Сполучених Штатів Америки проект почав активно впроваджуватися у кількох регіонах держави. Хмельницька область стала п’ятою, де з’являться поліцейські офіцери громади.

Голова Національної поліції України запевнив, що кожен поліцейський офіцер громади буде забезпечений службовим транспортом. При цьому їх не відволікатимуть на виконання функцій, не властивих їхнім посадовим обов’язкам.

«Ми можемо забезпечити кожного офіцера, який буде працювати в громаді, службовим автомобілем. Два офіцери – два автомобілі, три офіцери – три автомобілі. І вони не поїдуть зі своєї території когось конвоювати чи щось охороняти», – наголосив Сергій Князєв.

За його словами, офіцери постійно перебуватимуть в ОТГ, періодично з’являючись до відділу поліції для звіту чи отримання настанов. При цьому комунікація поліцейського з керівництвом відбуватиметься з використанням електронних засобів зв’язку. Крім того, згодом  – після навчання офіцерів громад – можливий варіант їхнього оснащення електронними засобами для стягнення штрафів за правопорушення, що належать до зони відповідальності поліції. Це дозволить зайвий раз не доставляти людину до відділу поліції або не відволікати її від справ.

Загалом, в реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади» на Хмельниччині беруть участь 35 об’єднаних територіальних громад.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.