Перевізника з Шепетівки оштрафували на 375 тисяч гривень

Керівництвом Управління Держпраці у Хмельницькій області, за матеріалами документальної позапланової виїзної перевірки ГУ ДФС у Хмельницькій області, накладено штрафу на підприємця з  Шепетівки, який працює на ринку з міжнародних перевезень та залучав до їх здійснення трьох водіїв без оформлення з ними належним чином трудових відносин.

Під час перевірки встановлено використання праці 3 найманих працівників-водіїв, які надавали послуги з міжнародних перевезень без належного оформлення трудових договорів. Працівники були допущені до роботи без укладення трудових договорів, оформлених наказом чи розпорядженням та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.

Відповідно до статті 265 КЗпП України за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Так, підприємцю доведеться сплатити штраф на загальну суму 375 тисяч 570 гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Нашли козла отпущения. Остальные безгрешны?

    • Пропоную вбивць, ґвалтівників і грабіжників відпускати з тим же формулюванням. Випереджаючи ниття про те що це мовляв неможливо зрівнювати, нагадаю що згідно ПДР транспортний засіб є джерелом підвищеної небезпеки. Якщо скотовізник економив на податках, то з ймовірністю 99,9% він так само зекономив на медогляді своїх працівників і техогляді своєї скотовозки, а тому гнати цього рабодавця в шию. Шкода що за міських скотовізників-маршрутчиків „проходьте по салону” ще не взялися, ось де справді непочатий край.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.