Депутат Хмельницької облради заявив про вихід з “Батьківщини” після програшу на виборах

Депутат Хмельницької обласної ради і керівник фракції ВО “Батьківщина” Михайло Бойко заявив про вихід з політичної сили Юлії Тимошенко.

Фото Віталія Тараненка

Про це свідчить його заява до обласного партійного бюро, датована 1 серпням.

“Беручи до уваги виборчий процес з дострокових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, керуючись п. 3.6 Статуту партії, заявляю про вихід з партії за власним бажанням. Водночас прошу вивести мене зі складу бюро обласного осередку партії”, – сказано в заяві обранця.

У коментарі НГП Михайло Бойко зауважив, що не погоджується з лінією політичної сили, “яка фактично проігнорувала вибори на мажоритарних округах, у тому числі я не відчув їхньої підтримки”.

Він пояснив, що балотувався самовисуванцем у 191 виборчому окрузі, де узяв 4,14%. При цьому одним із його конкурентів був інший член партії Тимошенко, самовисуванець з Київщини Микола Шпак (його результат – 2,66%), який себе позиціонував  єдиним представником від ВО “Батьківщина” на окрузі.

Крім цього, варто наголосити, що у 7 одномандатних округах Хмельниччини, партія Юлії Тимошенко виставила 5 своїх кандидатів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Побігли криси

  2. Да и х… с ним.

  3. Правильно зробив. Коли члена партії перетворюють на безмовного раба і використовують в особистих меркантильних цілях нащо така партія і такий нечесний керівник партії.

  4. Один із небагатьох розумних й толкових депутатів данного скликання!!! Принциповий , мав позицію, завжди відстоював інтереси громади. Не розпилював Бюджет – як подібні депутату Фрідману ( який роками , як хробак червоточив та збагатчувався на сльозах простих виборців).Міркую, що вже давно потрібно КОНКРЕТНО зайнятись Фрідманом й на його прикладі показати всій Украйні , як пиляються бюджетні кошти!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.