Нардеп Шинькович програв апеляцію журналістам “Ексклюзиву”

Хмельницький апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу нардепа Андрія Шиньковича до ТОВ «Продюсерський центр «Ексклюзив» і залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Про це свідчить постанова суду від 8 серпня.

У коментарі НГП референт апеляційного суду Юлія Салдан повідомила, що апеляція погодився із висновками суду першої інстанції, що Шинькович, будучи народним депутатом, є публічною особою, а тому свідомо відкритий для прискіпливого контролю за його особою, як з боку пересічних громадян, так і ЗМІ. Інформація, поширена журналістами, стосується виключно професійної депутатської діяльності політика, а не його приватного життя.

Крім того, позивач не надав суду належних і допустимих доказів того, що йому дійсно заподіяна моральна шкода або настали інші негативні наслідки через розповсюдження інформації про нього.

Хмельницький апеляційний суд вважає, що поширена інформація не містила безспірних тверджень про достовірні факти, а базувалась на оціночних судженнях. Така інформація стосувалася критики дій Шиньковича на публічній посаді, а рівень такої критики є значно ширшим.

Щодо висновку експерта за результатами лінгвістичної експертизи тексту сюжету, апеляційний суд зазначив, що такий висновок не є однозначним. Тому суд першої інстанції правомірно не прийняв його як доказ того, що інформація із спірного відеоматеріалу є недостовірною та такою, що принижує честь, гідність і ділову репутацію позивача.

Як писав НГП, обранець Андрій Шинькович судився через сюжет телеканалу «Ексклюзив» “Як нардепи на Хмельниччині привласнюють чужу роботу”, що вийшов у листопаді 2017 року. Зокрема, у ньому журналісти розкритикували Андрія Шиньковича за те, що той піариться на ремонті державної дороги у своєму окрузі.

Насправді, як повідомила у сюжеті представниця Служби автомобільних доріг в області, фінансування спірної ділянки дороги відбулося за рахунок “митних” коштів і кредитних ресурсів. Гроші з державного бюджету сюди не залучалися.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Йому вже все одно. Не пройшов

  2. Більше не буде кнопкодавити цей конкретний піарщик.

  3. Хмель ,що ти за нього побиваєшся,він себе знайде в іншому. А ти залишешся —« хмель»,з малої буковки.

  4. Він себе знайде на свалці…

  5. СУДИЛИ БАМБУЛУ СПРАВЖНІ СУДДІ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.