Завдяки реагуванню прокуратури Хмельниччини підрядники усунули дефекти дорожнього покриття

Органами прокуратури Хмельниччини встановлено, що попри значне бюджетне фінансування, стан експлуатаційного утримання окремих автомобільних доріг є незадовільним.

Несвоєчасне усунення ямковості та пошкоджень дорожнього покриття, а подеколи і використання матеріалів неналежної якості, порушення технології при виконанні робіт з ремонту, стає причиною виникнення дефектів дорожнього покриття вже після першого зимового періоду, повідомляє Прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Незважаючи на наявність передбаченого договорами права на гарантійне обслуговування, замовниками належний контроль за станом доріг не здійснювався, усунення руйнувань та дефектів від підрядників не вимагалось.

У зв’язку із цим, це питання ініційовано прокуратурою.

Так, прокуратурою області до Державного агентства автомобільних доріг України та Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, які є органами, наділеними повноваженнями для захисту держави у цій сфері, спрямовано листи про вжиття заходів до усунення руйнувань дорожнього покриття за рахунок виконавців робіт, в межах гарантійного строку.

За результатами розгляду вказаних листів підрядниками усунуто ямковість та дефекти дорожнього покриття на ділянках доріг загального користування   Н-03 Житомир-Чернівці, Т-23-17 Кам’янець-Подільский-Стара Ушиця, 0231705 Житомир-Чернівці-Меджибіж та М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка.

 

 

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Это могло написать только пресслужба прокуратуры ибо нормальный человек в это дерьмо никогда не поверит. Фото Хероев “доброго” дела в студию!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.