У Хмельницькій області середня зарплата досягла 9 тис. грн

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці Хмельницької області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у червні становила 8993 грн, що на 16,6% нижче, ніж у середньому в Україні.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Вище середнього рівня по області була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності (13179 грн), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (12753 грн), промисловості (9905 грн), освіти (9533 грн).

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (14167 грн) і перевищував середньообласний показник в 1,6 раза.

Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри виробів зі шкіри та інших матеріалів перебував у межах 49,3-62,2% від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата найманих працівників у червні 2019р. збільшилась порівняно з травнем 2019р. на 7,7%,проти червня 2018р. – на 7,5%.

Як писав НГП, на Хмельниччині середня зарплата у травні становила 8358 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. ФАНТАЗІЯ

  2. Покажіть хоч першу десятку йопта))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.