На Хмельниччині учасники бойових дій отримали у власність понад 19 тисяч гектарів землі

Із початку ініціативи забезпечення учасників операції об’єднаних сил земельними ділянками із заявами до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області звернулося 28 918 військовослужбовців. За результатами розгляду звернень 19 213 військових отримали дозвіл на розробку землевпорядної документації на землі загальною площею 30,17 тис. гектарів, повідомляє Інформаційне агентство Міністерства оборони України з посиланням на прес-службу Держгеокадастру.

Найбільшу кількість заяв отримали у Хмельницькому районі та місті Хмельницькому – 3234, Кам’янець-Подільському – 2211 і Старокостянтинівському – 1810 районах області.

Звернення військовослужбовців землевпорядна служба розглядає у першочерговому порядку. На сьогодні вже прийнято 11 796 рішень щодо затвердження проектів землеустрою та надання у власність земельних ділянок загальною площею 19 257,7 гектара. З них 9 883 ділянки загальною площею 19 033,61 га – для ведення особистого селянського господарства, 1 913 ділянок площею 224,09 га – для ведення садівництва.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Роздавати землі роздають, але дуже часто тим хто проливав свою кров дають геть нікудишні і нікому не потрібні землі, бо усі хороші і найродючіші хапають місцеві “олігархи”, часто, якщо не завжди, не законно.
    Як приклад – село на Ізяславщині Теліжинці, де один місцевий ділок давши хабарі співробітникам Держгеокадастру та районного архіву незаконно заволодів землями (виділили йому і членам його сім’ї більше 2 гектарів, а також підробили документи про нібито більшу площу ділянки, яка насправді була виділена в меншому розмірі), також розкопав меліоративний канал запинив воду і зробив собі нелегальний став – і все це не на якихось непотрібних землях, а одних з найкращих в окрузі.
    І всі мовчать – сільський голова (можливо “в долі”), районна прокуратура, поліція – усі вдають, що нічого не бачать і не знають. А він собі заробляє гроші незаконно використовуючи земельні і водні ресурси громади і держави, не платячи ніяких податків за послуги, які надає людям своєю технікою, за реалізовану продукцію. Ось за це видно і вмирали хлопці і дівчата на Майдані і в зоні проведення АТО і досі там гинуть, і за це ми голосували на виборах президента і депутатів!

  2. Дві треті з тих “учасників” і далеко на війні не були. За що тим дебілам дають землю ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.