На посадовця ГУ Держпродслужби та його спільника одягнули електронний браслет і відправили під домашній арешт

Хмельницький міськрайонний суд призначив цілодобовий домашній арешт начальнику сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродслужби у Хмельницькій області і його спільнику, менеджеру ТОВ «Агро Селект», які підозрюються в отриманні хабара.

Про це свідчать ухвали суду від 2 серпня.

У суді слідчий поліції клопотав застосувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для обох підозрюваних, посилаючись на ряд ризиків (переховування від органів досудового розслідування;  незаконний вплив на свідків;  перешкоджання кримінальному провадженню іншим чином).

За даними слідства, їм закидають отримання 1 тис. дол. хабара. Кошти передавалися менеджеру ТОВ «Агро Селект» у приміщенні Дунаєвецької районної державної адміністрації за проведення безперешкодної реєстрації трактора МТЗ-82 та причепа 2ПТС-4.

Того ж дня після одержання неправомірної вигоди посадовець ГУ Держпродслужби провів реєстрацію транспортного засобу і оформив відповідні документи.

1 серпня посадовцю та його спільнику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою поєднане з вимаганням) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Під час судового засідання чоловіки не визнали своєї вини.

Суд вирішив разом із застосуванням цілодобового арешту покласти на підозрюваних ряд обов’язків: прибувати до слідчого, прокурора, суду за кожною вимогою; не відлучатися із населеного пункту, в якому він проживає, без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або роботи; утриматись від спілкування з особами, які є свідками в даному кримінальному провадженні; носити електронний засіб контролю; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в`їзд в Україну (у разі наявності).

Домашній арешт діє до 27 вересня включно.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. На нарах их место!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.