У сквері імені Тараса Шевченка встановлять сучасні атракціони, вартість робіт – майже 3,5 млн грн

Наступного тижня у сквері імені Тараса Шевченка розпочнеться демонтаж старих гойдалок та атракціонів, йдеться у сюжеті  МТРК “Місто”.

Це буде другий етап капітального ремонту дитячого майданчика. Перший — оновлення фігур Мазура — завершився місяць тому.

Після демонтажу конструкцій підрядник візьметься до земляних та бетонних робіт. У цьому році на створення сучасного дитячого майданчика у бюджеті міста передбачили два з половиною мільйона гривень.

Загалом його вартість — майже три з половиною мільйона гривень. Майданчик матиме дороге штучне покриття. Там встановлять канатні ігрові комплекси, зростоміри, хоббітони та ще цілу низку сучасних атракціонів. Окрім того, він буде пристосований для дітей з інвалідністю.

Ремонт майданчика стартує за тиждень

Наступного тижня у сквері імені Тараса Шевченка розпочнеться демонтаж старих гойдалок та атракціонів. Це буде другий етап капітального ремонту дитячого майданчика. Перший — оновлення фігур Мазура — завершився місяць тому. Після демонтажу конструкцій підрядник візьметься до земляних та бетонних робіт. У цьому році на створення сучасного дитячого майданчика у бюджеті міста передбачили два з половиною мільйона гривень. Загалом його вартість — майже три з половиною мільйона. Майданчик матиме дороге штучне покриття. Там встановлять канатні ігрові комплекси, зростоміри, хоббітони та ще цілу низку сучасних атракціонів. Окрім того, він буде пристосований для дітей з інвалідністю.

Geplaatst door МТРК "Місто" op Dinsdag 6 augustus 2019

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.