Антимонопольники Хмельниччини оштрафували дві одеські фірми за антиконкурентні узгоджені дії

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «НТЦ Екотехніка» /м. Одеса/ та ПП «Екоспецприлад» /м. Одеса/ загалом на 62 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів, повідомляє прес-служба установи.

Відділення встановило, що суб’єкти господарювання у 2017 році узгодили дії під час проведення ДП «НАЕК «Енергоатом» в особі ВП «Хмельницька АЕС» процедури відкритих торгів із закупівлі реле.

Переможцем відкритих торгів стало ПП «Екоспецприлад» з ціновою пропозицією 172 400 грн.

Учасники діяли синхронно, свої тендерні пропозиції подали з одного авторизованого електронного майданчика та завантажили їх з використанням однієї IP-адреси. Додані до тендерних пропозицій додаткові документи схожі за стилем оформлення та текстом. Між суб’єктами господарювання існували господарські відносини.

ПП «Екоспецприлад» та ТОВ «НТЦ Екотехніка» заборонено брати участь у державних закупівлях. Ці суб’єкти господарювання вже включені до Зведених відомостей про рішення органів Комітету про визнання вчинення суб’єктами господарювання порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді спотворення результатів торгів (тендерів) та накладення штрафу. 22 березня 2019 року ці суб’єкти господарювання були оштрафовані загалом на 34 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів. У 2017 році вони узгодили дії під час проведення ДП «НАЕК «Енергоатом» в особі ВП «Хмельницька АЕС» процедури відкритих торгів із закупівлі запасних частин до системи газового аналізу водню.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.