Військові з США відвідали аеродром бригади тактичної авіації у Старокостянтинові

Делегація на чолі з генерал-майором Грегорі Джонсом, Командувачем Військово-Повітряних Сил Національної гвардії штату Каліфорнія з робочим візитом відвідали військовий аеродром бригади тактичної авіації імені Петра Франка, що дислокується на Хмельниччині, повідомляє Сергій Жмурко, кореспондент #АрміяInform_Хмельницький.

Під час зустрічі з командуванням бригади сторони обговорили питання  поглиблення співпраці та подальші напрямки і формати військового співробітництва, реалізацію заходів під час спільних навчань. Окремо зупинились на підсумках минулорічних військових навчань «Чисте небо – 2018».

«Ми ретельно вивчаємо бойовий досвід України, перш за все застосування авіації. Обговорили наші успішні спільні дії під час минулорічних навчань. Саме їх позитивний результат і є запорукою у подальшій тісній співпраці», – зазначив генерал Грегорі Джонс.

Американські авіатори мали змогу оглянути літаки, що знаходяться на озброєні бригади  – СУ-24М, СУ-24МР, навчально – бойові Л-39 та відвідали технічно-експлуатаційну частину авіаційної техніки, де ознайомились з порядком проведення регламентних робіт на літаках.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. “Обговорили наші успішні спільні дії під час минулорічних навчань. Саме їх позитивний результат і є запорукою у подальшій тісній співпраці», – зазначив генерал Грегорі Джонс”.

    16 жовтня на Вінниччині, під час міжнародних навчань «Чисте небо – 2018» впав винищувач Су-27УБ. У Генштабі повідомили, що загинули двоє пілотів. Один з них — заступник командира з авіації повітряного командування «Схід» полковник Іван Петренко, інший — пілот Національної гвардії США Сет Нерінг.

    Коротка в генерала пам’ять

  2. Так, “коротка пам’ять”. В середині першого десятиріччя цього сторіччя США наполягали ліквідувати Старокостянтинівську авіабазу (посилаючись на те, що вона знаходиться на невеликій відстані від меж НАТО), а тепер вихваляють. Доречі, тоді старокостянтинівський мер був доклав немало зусилль, що б ця авіабаза залишилася в місті.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.