На Хмельниччині два райони досі не мають об’єднаних тергромад

На Хмельничччині не утворено жодної об’єднаної територіальної громади у Віньковецькому та Старокостянтинівському районах.

Про це повідомляє пресслужба ОДА.

Водночас перспективний план формування територій громад області передбачає утворення на території області 62 ОТГ. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.11.2018 року № 901 затверджено зміни до перспективного плану формування територій громад Хмельницької області. 45 громад (72,6%), передбачених перспективним планом, вже створено, 3 ОТГ не передбачено у перспективному плані.

У поточному році облдержадміністрація надала висновки на відповідність Конституції та законам України проектів рішень щодо утворення Плужненської, Заслучненської сільських, Нетішинської міської ОТГ.

Довідково. На 1 липня у Хмельницькій області утворено 48 об’єднаних територіальних громад (63,2% площі області). До ОТГ увійшло 829 населених пунктів з населенням 563,325 тис. осіб (44,5% від населення області).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

 1. Немає інтересу у мера старкону до ОТГ. як і особистого майбутнього.

 2. Той, хто “посмакував пирога ОТГ” дуже добре зрозумів що це лохотрон!
  Напевне 99 % сіл що увійшли до ОТГ вже розчарувались та непроти повернутись назад до рад!
  Але законодавець підсунув “свиню”….!
  Розвели як лохів, навішали лапши селюкам, ті повірили ось і результат!

  • Сто відсотків,кинули людей,а тепер не знають як “задню” включити. Була надія що новий Гарант конституції,відреагує,на ,по суті не конституційний Зу “Про добровільне об’єднання…”,але йому не до того. Біда буде,не потрібні цій державі люди…на жаль.

 3. Реформа місцевого самоврядування дуже невігідна для чиновників ОДА ТА РДА. А кому хочеться залишитися без роботи! Створення ОТГ на Хмельниччині вже дало позитивні результати, а тому не варто триндіти про “лохотрон”. Лохотрон, це нинішня команда мажориків на чолі з блазнем, яким все позитивне, що створено за президентство Порошенка кістка в горлі. До того ж ОТГ не вносять тієї кількості податків, на які розраховують клоуни, квартальникі та кевекашники. Тому і виникають подібні опуси, щоб розвалити, революціонери хрінови. а
  А що буде створено і збудоване? Хоча хіба блазні щось будують?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.