Банкрутство “Стіомі-Холдінг”: шість фігурантів і розтрата майже 300 млн грн за два роки

Слідче управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Києві отримало тимчасові доступи до документів департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради, приватного нотаріуса Світлани Бочарової, київського БТІ і реєстраційної служби Головного управління юстиції у Києві у справі банкрутство “Стіомі-Холдінг”.

Про це свідчать ухвали Печерського районного суду Києва від 26 липня.

За даними досудового розслідування, засновник ТОВ “Стіомі-Холдінг” Михайло Стадник разом з колишнім директором, головним бухгалтером, а також директором з правового забезпечення ТОВ «Кернел-трейд», операційним директором «Кернел-трейд», начальником відділу безпеки «Кернел-трейд» впродовж 2011-2012 років шахрайським шляхом заволодів коштами підприємства на суму приблизно 274 млн. грн.

Крім цього, службові особи ТОВ “Стіомі-Холдінг” всупереч вимог Закону України «Про заставу» (ст.ст. 17, 20), умов укладених з філією ПАТ «Укрексімбанк» у Хмельницькому генерального договору від 04.05.2006 №7006NI, інших укладених на його виконання кредитних договорів та договорів застави, упродовж 2007 року – квітня 2012 року розтратили передані в заставу банку товари в обороті підприємства та привласнили заставні транспортні засоби ринковою вартістю на суму понад 1 млн. 39 тис. гривень.

Наразі ТОВ “Стіомі-Холдінг”  визнано банкрутом.

Столичні фіскали з кінця 2014 року розслідують кримінальне провадження за фактами привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах; доведення до банкрутства; службової недбалості що спричинила тяжкі наслідки; незаконних дій щодо майна, на яке накладено арешт, заставленого майна (ч. 5 ст. 191, ст. 219, ч. 2 ст. 367, ч. 1 ст. 388 КК України).

На цю ж тему читайте публікацію “Ребус для податківців: як повернути мільйони “стіомівця” Стадника

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Стаднік вже давно в Швейцарії і мабуть має інше прізвище та громадянство…

  2. Цікаво: а хто тоді був директором?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.