До 1 вересня на Хмельниччині ліквідують 18 шкіл

За інформацією органів управління освітою, до початку навчального року заплановано ліквідувати 18 закладів загальної середньої освіти; припинити діяльність шляхом приєднання до інших закладів – 14; змінити тип (понизити ступінь) та перейменувати 21 заклад загальної середньої освіти.

Органами місцевого самоврядування вже прийнято рішення про ліквідацію 9 закладів загальної середньої освіти; припинено діяльність шляхом приєднання до інших закладів – 11; змінено тип (понижено ступінь) та перейменовано – 9.

За даними департаменту освіти і науки ОДА, в області функціонує необґрунтована мережа закладів загальної середньої освіти, яка не відповідає сучасній демографічній ситуації, не сприяє раціональному використанню бюджетних коштів та приміщень державної власності, якості наданих освітніх послуг. У минулому навчальному році функціонувало 680 закладів загальної середньої освіти, з яких 200 або близько 30% шкіл є малокомплектними.

Значна кількість малокомплектних шкіл функціонує у Білогірському (52%), Віньковецькому (52,6%), Городоцькому (62,5%), Ізяславському (36,7%), Кам’янець-Подільському (33,3%), Красилівському (54%), Старокостянтинівському (39%), Теофіпольському (37,5%), Ярмолинецькому (47%) районах; Берездівській (41,7%), Ганнопільській (50%), Жванецькій (40%), Китайгородській (75%), Олешинській (50%) сільських; Війтовецькій (42,9%), Грицівській (40%), Летичівській (37,5%), Наркевицькій (50%), Новоушицькій (36,8%), Старосинявській (56,3%), Чемеровецькій (60%) селищних, Волочиській (47,4%),
Дунаєвецькій (50%) міських ОТГ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 42

 1. Давно требуло це зробити!!!

  • Певно не “ОКО”, а “очко”.

  • Твою дурну голову давно пора ліквідувати

   • Звичка звертатися до незнайомих людей, тим більше – позаочі, «на ти» відразу видає людей «кугутської» натури: хамовитих, підступних, продажних …, одним словом – справжніх українців.

    • Путенко, ти чухня немита. В інтернетах з самого початку була традиція спілкування „на ти”, допоки туди не налізла така тупа бикувата бидлота як ти.

 2. Цілком погоджуюсь.Рівень знань в школі ,де 23 дитини,а 13 вчителів.,Корови доять по годинах ,свята всі відсвяткують колективом,бо ж нудно,баян обовязково,особисті проблеми вирішують тільки під час робочого дня.Якщо фізкультура ,то виходять до дітей в спідничині та шкрабах на закаблуках,це в кращому випадку.Гнати .

  • “Рівень знань” залежить не тільки і не стільки від шкіл (стан шкіл є вже наслідком вказаного далі), як від загального дебілізму та аморальності самого народонаселення України, яке через дії українських нацистів так і не стало єдиним народом. її супільства та інститутів. І попередні коментарі та коментатори тільки підтверджують сказане мною.

 3. Путенко, ти чмо. Якщо тобі все так не подобається, то вали за порєбрік. Чемодан – вокзал – Росія.

  • Мене навіть, коли я строкову починав служити, ніколи “чмом” не називали (чи не було привидів, чи боялися). Ти, бовдуре, хоч знаєшь, що це слово означає? А, ти певно дефективний і в армії не служив. А нервуєшь ти так тому, що “жопою” (розуму то не має) відчуваєшь, що я написав і про тебе. Йди в дупу, я впевнений, що скоріше ви (тут
   не повага, а множина), втечете (купуйте квитки, а то АТО скоро вони будуть дефіцитом), ніж я.

  • Воно мене виганяє… Мої предки дбали про освіту і один з них організував спорудження будівлі Реального училища, де зараз ти сидиш, бидло…

   • Злобне, ущербне рогулье багато біди наробило. Розьеднує людей, грабує місто. Скоро дамо копняка, кому до села вистачить а кому і до в’язниці.

   • Твоїх предків разом з тобою треба було вивезти в вагонах з худобою на твою істєрічєскую родіну. Дуже шкода що „українські нацисти” цього не зробили.

   • Що ж зробиш Путенко видно у тебе в сім’ї не без урода

 4. Большой прогресс “вильнои” Украины!Всё быстрее опускаемся в большую жопу.

  • Скільки ж ватної мерзоти набігло. На істєрічєскій родіні вже всі школи позакривали що ти сюди срати приперлося чи що?

   • Васю, піди щеплення собі зроби, може ще допоможе …

    • Не переживай, імунітет від узького міра, совка та інших форм рашистської чуми у мене в крові. А ось тобі вже точно нічого не допоможе.

 5. Нема нічого страшного. Епоха бідності пройшла. Скоро Зеленський нових школ навідкриває і дітей в селах народить.

 6. “не сприяє раціональному використанню бюджетних коштів та приміщень державної власності”
  1) Всі школи перебувають в комунальній власності
  2) Відповідно до законодавства України приміщення освітніх закладів не можуть здаватися в оренду і приватизовуватися, за винятком коли це робиться під освітні цілі.Так, що по факту після так званої “оптимізації” всіці приміщення пустують (по факту – розвалюються)

 7. Гітлер про освіту українців під час окупації.
  “Ні в якому разі не можна надавати місцевому населенню права на здобуття вищої освіти. Якщо ми зробимо цю помилку, то самі виростимо тих, хто буде боротися проти нашої влади… “

  • Гітлер ще тоді знав, що не потрібна українцям освіта. Батраками в Європу їх шлях. Хіба він був не правий.

  • Причому тут вища освіта до шкіл? Чи ти навчався при Гітлері?

 8. Пусть ФАСОЛЯ себя ликвидирует! Нет ШКОЛЫ нет села! Мертвая зона!

 9. При чому школа до села,три дитини в школі.

  • Переїхавши до міста, селянин створив тут тиск на дошкільну та освітню інфраструктуру.

 10. ТРЕБА ПОВЕРТАТИСЬ ДО ЦЕРКОВНО-ПРИХОДСЬКИХ ШКІЛ

  • Нуашо. Навчити трохи читати і рахувати гроші та можна працювати. Українці на практиці довели, що освіта ім непотрібна. А в Союзі з них намагались інженерів і вчених зробити. А зараз осталась одна імітація.

   • І що, багато при совку вчених наробили? Одна лише лисенківщина чого вартує. А воду біля зомбоящика певно заряджали не люди, що навчалися в недокраїні з „передовою освітою”™, а їхні клони, якими їх замінили. Нормальні ж вчені та інженери тікали з кінченого совку за інший бік залізної завіси при першій ліпшій нагоді.

   • Про рівень совкової інженерії найкраще говорить напис „Когда вы забатите довольно воровать настоящий лучший” на американському чіпі.

    • Вася, соратники Зеленського брати-великі вчені з ХІРУПу знайдуть тебе і показово покарають. Знімай штани іменем партії “Слуга народу.”

 11. Молодь вся в містах,де розвинена інфраструктура,де дітиадаптуються до соціому.

 12. І що в селі робити ? Від землі горбатіти та потехенько спиватись.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.