Генеральний план Хмельницького відтепер є у вільному доступі

Хмельницька міська рада повідомляє, що для зручності хмельничан управління архітектури та містобудування розмістило Генеральний план міста Хмельницького на офіційному сайті департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів.

Тепер ознайомитися із інформацією можна в будь-який час, не витрачаючи час на візит до установи. В режимі он-лайн можна побачити розміщення будівель, споруд, транспортних комунікацій, інженерних мереж, організацій і систем господарського та побутового обслуговування.

У вільному доступі є основне креслення діючого генерального плану та проекту коригування генерального плану. Також на сайті розміщено пояснювальну записку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Сама влада є першим та основним порушником генерального плану забудови міста.

    • Це точно!!! По Тернопільській, 34 А йде незаконне будівництво з порушенням генерального плану та плану зонування. Але владі байдуже, були найняті ” тітушки” проти мешканців, які звернулися до суду з 3- ма позовами на незаконні дії влади. Зараз справи розглядаються. Зато мер і його команда все розказують, що все має бути згідно закону. Мабуть в них свої особливості закони, бо на діючі закони України вони плювали.

  2. Дивіться прості смертні, щоб вам повилазили.
    А команда Симчишина капітали збиває.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.