На Хмельниччині екс-керівник комунального закладу задекларував дві сонячні електростанції

Начальник відділу, а в минулому керівник комунального підприємства Хмельницької облради “Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти” Віталій Синчук задекларував дві сонячні електростанції.

Про це свідчать дані його електронної декларації за 2018 рік.

Одна з сонячних електростанцій (панелі Райзенінвектор Хуавей) вартістю 405 тис грн належить йому, інша – вартістю 629 тис. грн (панелі Ja Solar) є власністю його дружини Наталії.

У власності декларанта три земельні ділянки загальною площею 2,3 га, квартира площею 48,6 кв. м і житловий будинок на 98,9 “квадратів” – у Хмельницькому.

Його дружині належить дві земельні ділянки загальною площею 2,5 га у селі Томашівка Дунаєвецького району.

Синчук володіє Volkswagen Passat, 1994 року випуску. Також у нього є ГАЗ, 1990 року випуску, що належить третій особі.

За минулий рік комунальник отримав 112 тис. грн зарплати. Його дохід від продажу сонячної енергії становив 189 грн. Також він вказав 17,4 тис. грн пенсії і 300 грн профспілкових виплат.

Дружина Наталія Синчук 219 тис. грн доходу від продажу сонячної енергії, 26,2 тис. грн соціальної допомоги, 16,9 тис. грн пенсії і 16,4 тис. грн доходу від надання майна в оренду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. До чого цей пост?
  На НГП,вже взагалі немає тем для написання.Ви б ще про Миколу написали і його авторські права.

 2. Це інформація про “кмітливого” директора комунального підприємства.

  • Всі чиновники декларанти крім захмарноі зарплати, доходів родичів бізнесменів не соромляться оформляти собі групи інвалідності що судді по 30 років що інші всі інваліди. Тільки гасла патріотів а кожне чмо норовить нагрітися на бюджеті. Соромно!!!

 3. Зе придёт и пощщекотит его нутро гнилое. Откуда ему батарейки свалились.

  • Чому він не задекларував свій Таурег Фольксваген на якому їздить на роботу? Навіть ніхто не спитає. Перевірте в якому році та ким придбаний. А батарейки дійсно виросли як гриби. Звісно він керівник та йому все дозволено. А ми всі ніщеброди.

 4. Что то журналисты немножко не в теме. Ни какой он не “бывший”…. он опять самый настоящий действующий т.в.о. директора КЗ, и похоже что на долго. Да и начальник отдела он все в том же КЗ. Ничего не меняется. Все продаются и все покупаются.

 5. А що, за дизельні підстанції, які разом зі своєю екс-заступницею Попик Наталією Василівною втиснули в інтернати по завищених цінах вже відкупився? Чи прикрили справи і чекають щоб пройшов термін?

  • И здесь народ не в курсе. Екс заместитель давно нач.отдела и она сейчас и тогда ничего не решает и не решала, всё ето дел одих рук Сынчука, а как вы думаете что он полный дурак и будет что то поворачивать с какой-то бабенкой или с другим человеком, если можно это всё себе забрать. Он много чёрных дел делает, и все знают про его аферы но молчат и прикрывают его. Всем выгодно.

 6. Ойййй…. не смешите седую голову моей мамы. Ну прям “божий одуванчик” эта “бабенка”. А как она прохода не давала директорам школ-интернатов во время своего заместительства, и все ей мало было. Да и сейчас не всех их в покое оставила. Или может она свой “теремок” на одной улице с Сынчуком за зарплату построила и без его помощи? Они в тандеме были… директор и заместитель по финансовой части….. Только он сейчас продолжает, ну не в таких масштабах как было, а ей урезалось…

  • Все що Ви Изя пишети це цілковита брехня. Ніколи нас керівників вона ненапрягала та проходу не давала, а навпаки мудра, щира та кваліфікована людина, яка завжди всім нам допоможе розумними порадами. А обливати багном на сьогодні можна усіх, і про Вас також можна сказати та написати усе що завгодно. Раджу до неї звернутися і Ви самі побачете. Я дивуюсь таким людям, які нічогісенько не знають про людину чи інших людей, а пишуть мабудь у всіх коментарях все що їм збагнеться.

   • Ну если Вы “Директор”, то вы же знаете какие “подарки” к праздникам ей собирали и какие продуктовые наборы возили директора, и не только ей но и Сынчуку. И как о них директора отзываются вне работы. И видимо что Вам дизельная подстанция не досталась. Посмотрели бы мы на Вас как бы Вы “запели” если бы на Вас криминальное дело завели. Так что даже самый умный, квалифицированый специалист не должен быть взяточником, даже по мелочам. Или для Вас “Директор” терминология “взятка” с какой суммы начинается?

 7. Анонім, це Ви про що? Про нього погоджуюсь, але і екс-заступниця “не безвинне телятко”. Таких хитрих ще пошукати треба. І з дизельних вони обоє ділилися.

 8. Ізя, що Ви тут пишете? Це Повна маячня,ніколи та ніхто з нас не збирав та не возив НІКОМУ як Ви називаєте “продуктові набори та подарки”.Мабуть треба звернутись до поліції, щоб Вас Ізя викрили та надали штраф за бруд і наклеп який Ви тут пишете, в тому числі і на директорів. P.S. І ж такі люди є і були завжди в нашому суспільсьві ,яким нічим занятись, їм аби писати усіляку маячню.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.