“День тиші”: до поліції Хмельниччини надійшло 15 звернень на неприбрані вчасно агітаційні матеріали

Поліція Хмельницької області 30 березня, у так званий «день тиші», коли заборонена будь-яка агітація за кандидатів на посаду Президента, зафіксувала 15 звернень громадян, які скаржилися на неприбрані вчасно агітаційні матеріали.

Про це повідомляє сектор комунікації поліції області.

За кожним з цих повідомлень правоохоронці провели перевірки, в результаті яких лише дві інформації по Хмельницькому підтвердилися. В першому випадку агітаційний банер одного з кандидатів висів на паркані у центрі міста, а в іншому випадку плакатами з зображенням кандидата був заклеєний фасад однієї з громадських організацій.

Наразі працівники поліції розшукують власників приміщення та паркану, аби притягнути їх до адміністративної відповідальності відповідно до статей 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму), 212-13 ( Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) та 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Усі інші повідомлення не мали ознак правопорушення, оскільки на білбордах були розміщені плакати з написами загального змісту без будь-яких зображень, особистих даних чи передвиборних гасел конкретних кандидатів на посаду Президента.

Нагадаємо, що 31 березня в Україні відбудуться вибори президента України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.