У Кам’янці-Подільському відкрито відділення обласного кардіологічного диспансеру

У Кам´янці-Подільському 27 березня відбулося відкриття на базі міської лікарні відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру.

Про це повідомляє преc-служба обласної ради.

Директор Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.Амосова Василь Лазоришинець, який побував на відкритті, зазначив, що Україні майже 70 відсотків населення помирає від серцево-судинних захворювань, а це щороку 400-410 тисяч українців. Тому програма боротьби з серцево-судинними захворюваннями, яка втілюється в Хмельницькій області, є найпрогресивнішою. Якщо при інфаркті міокарда смертність в Україні становить 14%, то в Хмельницькій області – 7%, коли в Києві – 19% при наявності більш ніж п’яти кардіохірургічних центрів.

“Завдяки спільному розумінню обласної та міської влади відкриття відділення обласного кардіодиспансеру – комунального закладу обласної ради – дасть можливість покращити надання медичних послуг населенню Кам´янця-Подільського, саме  у наданні всього спектру невідкладних кардіологічних процедур при серцево-судинних захворюваннях – коронарографії, стентування, оклюдери, імплантація кардіостимуляторів та інші втручання на серці та судинах. А це, у перспективі, здійснення до однієї тисячі оперативних втручань щороку», – зазначив голова обласної ради Михайло Загородний.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.