На Хмельниччині поліція взяла під відеоконтроль окружвиборчкоми і охорону усі виборчі дільниці

Для більш ефективного забезпечення громадського порядку на дільницях під час виборів в Головному управлінні Національної поліції Хмельницької області вирішили встановити на території окружних виборчих комісій (їх – 7 в області) мобільні системи відеоспостереження.

За даними сектору комунікації поліції області, працівники хмельницької поліції, які під час виборів чергуватимуть у ситуаційному штабі обласного управління поліції, зможуть в режимі «online» моніторити ситуацію, слідкувати за громадським порядком і, в разі потреби, швидко зреагувати на потенційну небезпеку чи правопорушення.

Кожна камера, під‘єднана до мобільної системи, у разі проблем з електропостачанням може працювати 8 годин від автономного джерела живлення. Також вона каналами GSM передає відео в режимі реального часу у ситуаційний центр ГУНП і самостійно архівує записи протягом 20 діб.

Усе обладнання встановлене з дозволу ЦВК. В самих залах, де проходитиме голосування, камери не встановлювалися, щоб не порушувати таємність волевиявлення.

Крім цього, з 28 березня працівники поліції Хмельницької області беруть під фізичну охорону усі виборчі дільниці, на які завозяться бюлетені для голосування. Вони нестимуть службу на 1536 територіальних та 7 окружних виборчих дільницях. Правоохоронцям у день виборів допомагатимуть понад півтори тисячі працівників ДСНС та 812 членів громадських формувань.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.