Кожного дня у Хмельницькому вчинялось 6 крадіжок – поліція навела статистику за 2018 рік

За інформацією хмельницького відділу поліції ГУНП в області, що упродовж 2018 року в обласному центрі кожного дня, всередньому, вчинялось 6 крадіжок (за рік 2233 різного роду крадіжок майна громадян).

Із загальної кількості вчинених 20,4% (455) – крадіжки з квартир, будинків, під’їздів, 20,5% (457) – крадіжки телефонів та велосипедів, крадіжки з транспортних засобів 13,3% (296) та 45,8% (1025)  –  іншого майна (кишенькові крадіжки, крадіжки на ринках, з гаражів, дорожніх люків, тощо).

У розрізі територіальних підрозділів кількість крадіжок майна громадян зафіксовано: хмельницький ВП – 930 (41,6%), Південно-Західний ВнП – 672 (30,1%), Зарічанський ВнП – 628 (28,1%).

Переважно крадіжки з квартир скоєно шляхом зламу серцевини замка вхідних дверей, підбору ключа, «відтиску віконних рамок», в інших випадках шляхом вільного доступу до майна, яке без нагляду залишається у під’їздах будинків, транспортних засобах.

У поліції додали, що складність розкриття таких злочинів полягає в тім, що багато крадіїв гастролюють, при цьому за умов сучасного технічного розвитку вони вдосконалюють свою злочинну діяльність, відповідно і технічно озброюються, що надає їм можливості уникнути ризиків залишення на місці скоєння злочину певної слідової інформації (відбитки пальців рук, взуття, тощо). Із числа скоєних 2233 злочинів розкрито 33%, а саме 736 (2017 – 736).

Окрім цього, виїзди на місця події, вивчення причин і умов скоєння таких злочинів свідчать, що на кількість майнових злочинів (крадіжок) суттєво впливає легковажне відношення до свого майна самих потерпілих, які подеколи залишають незачиненими кватирки, балконні вікна, двері, а також вікна на провітрюванні, ключі в умовному місці, майно у під’їздах або транспортних засобах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А что НАМ могут сообщить господа полициЯНТЫ о ЛАТЕНТНОЙ ПРЕСТУПНОСТИ? Это порядка ….50%.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.