За рік послуги держінституту, який буде виявляти ділянки концентрації ДТП на дорогах Хмельниччини, подорожчали на 45 тис. грн

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами тендера 27 березня уклала угоду з ДП “Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна (“ДерждорНДІ”) на виявлення ділянок (місць) концентрації ДТП, розробку заходів з їхньої ліквідації на автомобільних дорогах державного значення в межах Хмельниччини.

Загальна вартість договору становить 198,1 тис. грн, повідомляється у системі “Прозорро”.

Фахівці свою роботу побудують у два етапи. Спочатку вони складуть відомості покілометрового розподілу ДТП за 2016-2018 роки і простежуть динаміку аварійності. Окремо буде проаналізовано аварійність на ділянках концентрації ДТП за видами пригод.

У другий етап входитиме призначення заходів з підвищення безпеки дорожнього руху на місцях концентрації ДТП і зняття з обліку тих ділянок на державних дорогах, де відбулося зменшення кількості аварій.

Всі роботи держінститут має здати до 28 грудня поточного року.

Як писав НГП, у 2018 році Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області за 152,9 тис. грн замовляла “ДерждорНДІ” для виявлення ділянок (місць) концентрації ДТП, розробки заходів з їхньої ліквідації на автомобільних дорогах держзначення в межах Хмельниччини.

Як відомо, на середину 2016 року на дорогах державного значення Хмельниччини нараховувалося 3,1 км місць концентрації ДТП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Це дерибан коштів, тому що ці роботи має зробити сама служба автодоріг. Невже ця служба автодоріг без фахівців. Просто дебілізм.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.