Герега, Олуйко, Співак, Агарков більше не довірені особи Петра Порошенка. Стало відомо, хто їх замінив

Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Петра Порошенка на чергових виборах президента 31 березня 2019 року в 64 територіальних виборчих округах.

Олександр Герега (зліва від Петра Порошенка)

Про це свідчить постанова ЦВК від 27 березня №700.

Діючий глава держави повністю замінив своїх довірених осіб у Хмельницькій області. Цього статусу позбулися Юрій Сергійчук (187 округ), депутат Хмельницької облради від партії “За конкретні справи” Віталій Олуйко (188 округ), директор Нетішинської школи №1 Таміла Соболик (189 округ), голова ради директорів корпорації “Сварог вест груп”, екс-депутат Хмельницької облради Микола Агарков (190 округ), генеральний директор ТОВ “Старокостянтинівцукор” і депутат Хмельницької облради від Аграрної партії Олександр Співак (191 округ), народний депутат Олександр Герега (192 округ), голова Кам’янець-Подільської міської організації політичної партії «Блок Перта Порошенка «Солідарність» і депутат Василь Кобильник (193 округ).

ЦВК також зобов’язала цих осіб негайно повернути посвідчення довірених осіб кандидата у президенти.

Разом з тим, Центральна виборча комісія затвердила нових довірених осіб в територіальних виборчих округах Хмельниччини за поданням Петра Порошенка.

Ними стали: кандидат у депутати Хмельницької міськради від партії “За конкретні справи” на місцевих виборах-2015 Руслан Котелба – 187 округ; Максим Павлюк (ймовірно, це помічник хмельницького адвоката Оксани Каденко) – 188 округ; Володимир Білоконь – 189 округ; керівник ГО “Центр розвитку місцевої демократії та співробітництва” Вадим Верхогляд, організація якого орендує приміщення для «відкритих офісів» команди Порошенка – 190 округ; депутат Старокостянтинівської міськради від БПП Володимир Гривник – 191 округ; юрист і колишня довірена особа кандидата у нардепи (нині є мажоритарником) Шиньковича Неля Урсуляк – 192 округ; адковат і екс-директор Кам’янець-Подільський місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Максим Ільчишен – 193 округ.

Після публікації цієї інформації з НГП зв’язалася помічник народного депутата Олександра Гереги і керівник фракції “За конкретні справи” у Хмельницькій облради Уляна Ткаченко. Вона пояснила, що за рішенням ЦВК не варто шукати якусь гру чи зраду когось. Виключення народного депутата України Олександра Гереги зі списку довірених осіб кандидата на пост президента Петра Порошенка є суто технічним рішенням. 

“Так, з метою захисту інтересів кандидата на пост президента України під час голосування, підрахунку голосів виборців та під час встановлення підсумків голосування було прийнято рішення про заміну довірених осіб – VIP-агітаторів на довірених осіб – юристів. У день виборів вони перебуватимуть на території ТВО з 7:00 31 березня, а після їх закриття о 20:00 будуть слідкувати за підрахунками голосів у ОВК. Така заміна відбулася у виборчих округах по всій Україні”, – зазначила Ткаченко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 21

 1. Очень правильное решение. Особенно по Олуйко.А то эта продажная шкура уже планировала возврат к корыту.Вот же тварь неубиваемая!
  Ну да на каждую хитрую задницу……..

 2. Цікаво Герега сам втік чи його вирішили прибрати?

 3. А шо таке, нема результату? Тому усіх міняє?

 4. #читаємо_вголос Лілія Батюк-Нечипоренко

  Він не буде підробляти результати виборів.
  На хіба воно йому?
  У нього зараз прекрасний імідж перед європейцями. При їхньому рівні розвідки, вони добре знають, що йому можна інкримінувати. Там все пораховано. Без пліток і ілюзій.

  Тому він спокійний.
  Він виклався на 200%
  Він знає, що ви оціните те що він зробив лише тоді, коли споряджатимете своїх чоловіків і дітей у ро сійську армію. Чи ви думаєте петер буржці з москви чами будуть воювати в Си рії та в інших гаря чих точ ках? Ні, там будуть воювати буряти і кияни з сумчанами. Служба в українській армії в ро сії не рахується службою. Тож з 18 до 27 готуйтесь хлопчики. А ви, мами, готуйтесь відмовлятися від своїх дітей і не знати, де їх могили. Бо там немає демократії. Там авторитаризм і вам швидко заткнуть рота, навіть не заплативши – просто залякавши.

  Але це буде не одразу. Спочатку бєня захоче повернути всі свої гроші. З наваром. І добряче залізе до вас у кишеню. Вигнавши МВФ і всіх європейців. Олігархи йому допоможуть, більше того – вони мріють про когось, хто прожене звідси Пороха і європейців з їхніми цінностями і контролем.
  А потім заліський царьок легенько обіграє все це кодло, бо йому не вперше, він це вміє. Він трохи промахнувся з яником, не врахувавши нас у вигляді Майдану. Ми вже мали б бути його рабами. Хто ж знав, що ми станемо стіною. Але більше такої помилки він не допустить. Він вже робив це в Грозному.

  А що Порох? Він спокійний. Він знає, що ви оціните те, що він зробив пізніше. Через рік, два, п’ять, десять. Його амбіції… Він хотів більшого. Він хотів в історію. Зробити те, що вже чотириста років не вдавалося нікому до нього. Але то таке. Ще має час потрапити в європейську історію. Раз українці не оцінили. Психіка здорової людини облаштована дивним чином: якщо тебе не цінують ти розвертаєшся і йдеш. Бо доводити свою цінність тому, хто тебе знецінює – це якраз ознака нездорової психіки.

  Він не підроблятиме вибори. Тому що він хоче бути європейським чиновником. Він уже про це заявив. І для цього йому потрібно бути максимально чистим, прозорим.

  Він може собі це дозволити. Його бізнес в управлінні. Більше того, після того, як він перестане бути президентом, його бізнес знову буде в ціні. Бо не буде тягаря публічної обіцянки і олігархи його з задоволенням куплять. Саме обіцянка робила його бізнес дешевим. Так завжди роблять бізнесмени: якщо ти затиснений обставинами, вони ці обставини використовують на свою користь.
  Ба більше. Олігархи страшенно хотіли на ньому покататися, бо він їх добре віджав від корит. Не від всіх – не так просто боротися зі спрутом корупції. Навіть Європа його ще не поборола. А що казати вже про нас. Але процес пішов. Просто про це не покажуть по телевізору – бо це вважається передвиборчою агітацією Пороха…

  Коли бєня прийде до влади… Тоді пізно буде щось робити. Писатиметься багато текстів з приводу чергової втраченої надії української державності. Зросте українська діаспора в тих країнах, котрі прийматимуть біженців.
  Хлопці візьмуться за зброю. Ні, спочатку бєня, заграючи з пу тіним, спробує їх зробити терористами (бєні треба буде торгуватися, бо він слабенький гравець: точно слабший Пороха і ймовірно слабший пу тіна). А потім хлопці візьмуться за зброю. А бєня вже платить азову. І не лише він має кишенькове військо. І пу тін мріє про Грозний на місті Києва, Одеси, Дніпра, Харкова.

  Тому пу тін не боїться клоунів бєні. Тому він чекає, потираючи руки, що ми проголосуємо за нові обличчя чи стару спідницю.

  А Порох житиме з дітьми в Європі. Напише спогади. Про те, як він пробував зробити українців вільними, але їм потрібна була не воля, а низькі тарифи і несмішне малороське шоу.
  І розкаже те, про що зараз казати не може. Але ті спогади читатиме лиш діаспора. Бо за залізну завісу таку літературу не пустять.

 5. Що не зрозуміло? Забрали формальних довірених осіб, поставили “робочих конячок”. Чи ви думаєте Герега буде шуршати і подавати скарги чи стояти на ОВК протоколи перераховувати вночі ??

 6. А хіба ця показуха щось змінює? Невже усі думають, що таке рішення означає, що вони горщики побили? Звісно, ні. Є якесь логічне пояснення таким ракіровкам.

 7. Причина дуже проста: “Почуяли смажене” і не хотять “засвічуватись” на “оборудках” з підрахунком голосів.

 8. обыкновенные маланские расклады-подозреваю что герега немного переиграл и скоро все начнет вылазить боком то ли от старого презика то ли от нового прилетит

 9. Усе це для захисту фальсифікацій на ОВК! Обрали досвічених членів виборчих комісій та юристів!

 10. Олуйко завжди був хамалеоном.

  • Олуйко всегда был “холуйком” (не зря фамилия такая, видимо это наследственное), взяточником и коррупционером.

 11. Пацанва Не повірила у другий тур. Навіть при використанні підкупів та масштабних фальшувань

 12. Само собою зрозуміло, що Порошенко, переконавшись, що з голосами на Хмельниччині йому не вкипить, розлютився до неймовірності на місцевих поплічників й достроково вишкріб їх туалетною мітлою зі своєї прислуги, чого вони сповна заслужили. Адже своїми діями вони лише осмороділи імідж довірливого булавоносця.

 13. Если будут влезать в партии такие как Черкаский Николка толку не будет. Он работает или мальчиков выбирает? Герега ослеп что ли? Пидоров привлекает в работу.Это кошмар.

 14. Нормальні віруючі всіх релігій моляться в своїх храмах, а порошенко організував по комуністичному мітинг-молитву на майдані у день так званої “Тиші”. До того ж у цей, останній день перед виборами, заборонено Конституцією .
  Правда, молебні проводяться ще на цвинтарях біля могили покійника. Може з цього приводу організовано це дійство
  То хто за порошенка???????????

 15. Невже Олуйка поперли? Дуже рада. Ця нахаба всюди перло,забуло як гуляло з бабами,а тепер розумний дуже став. Пройшов його час.яка платформа наступна? Буде Холуйко у Гриценка от побачите.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.