Прес-служба “Свободи” спростувала “чорнуху” про Кошулинського

Фейкові чорнушні новини – чергове підтвердження динамічного зростання рейтингу Руслана Кошулинського. Так відреагувала на низку публікацій окремих інтернет-ЗМІ про кандидата в Президенти від об’єднаних сил націоналістів прес-секретар Олега Тягнибока на своїй сторінці в Facebook.

Христина Равлюк заявила, що зараз кілька піар-агенств активно пропонують ЗМІ розмістити цю «новину» і навіть назвала заголовки: «Руслан Кошулинский – кандидат в президенты или карманный «националист» Порошенко?»; «Руслану Кошулинскому вспомнили грехи прошлого и «дружбу» с Януковичем» та аналогічні.

Спростувала Христина Равлюк і зміст фейкової новини.

«Руслан Кошулинський, який навіть не спробував проводити активну агітаційну кампанію». З початку виборчої кампанії Руслан Кошулинський і його довірені особи провели більше 300 публічних зустрічей по Україні. Політичні експерти і моніторингові організації називають його одним з найактивніших кандидатів.

Щодо «Торгової біржі «Універсальна», то Руслан Кошулинський продав свою частку у підприємстві під час служби у війську, 4 грудня 2015 року. На момент продажу фірма не здійснила жодної операції.

Про членство у Партії регіонів. Руслан Кошулинський був і залишається членом лише однієї політичної сили – ВО «Свобода» з 1996 року і до сьогодні.

Щодо неіснуючого «бізнесу доньки Іванни, яка на сьогоднішній день контролює активи столичного кінотеатру «Зоряний». Донька Руслана Кошулинського є головою Громадської організації «Секретаріат кінопремії «Зоряний Кобзар». Співпраця з кінотеатром «Зоряний» обмежується проектом створення «Центру Українського Кіноглядача». Це – спільна ініціатива кінотеатру і низки громадських організацій.

Політична реклама.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. Організація “Свобода” можна прирівнювати до профашисткоі організація за ними дуже багато крові. Допускати до влади недоречно.

  2. Лузеры активизировались.

  3. Вот скажіть який рейтинг у Кошулинського ? 1-2 % владі є чим займатися крім того щоб кидати чорнуху на Свободу.
    Порошенко всеодно переможе на виборах!

  4. ти дебіл. Кров на руках регіоналів, які розстріляли Небесну сотню, у складі якої якраз було чимало свободівців

    • Подивись вiдео подiй 2014 року в Киеве. Вистачить щоб в нормальнiй державi заборонити цих виродкiв

  5. А хто iх розстриляв. Для адекватних людей все зрозумiло. Просто на жаль iх зараз мало. Спитай у пашинського парубия …

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.