Команда Анатолія Гриценка провела “Марш Єдності заради порядку” у Хмельницькому

В останній тиждень виборчої кампанії команда Анатолія Гриценка, яка підтримали його в якості єдиного кандидата в президенти, приїхала у наше місто, аби спільно з хмельничанами провести «Марш Єдності заради порядку». Зауважимо, що  вперше в історії виборів в Україні кандидат в президенти представив свою команду. Тобто показав тих людей, які обіймуть ключові посади в країні у разі його обрання.

«Я пишаюсь, що сьогодні ми заклали нову українську традицію – коли президент не йде на вибори з котом в мішку, а представляє команду. Ми з «першого крісла країни» забезпечимо відповідальність, порядок, дотримання законів, безпеку, справедливість для людини. І тоді нам повірять. І тоді в Україну почнуть повертатись», – зауважив  у відеозверненні до хмельничан кандидат в президенти Гриценко.

“Марш Єдності заради порядку”, на думку його учасників, засвідчує, що всі ми разом здатні збудувати краще майбутнє. Країні вже потрібні швидкі та рішучі зміни, дієві політики, які здатні виконати те, що обіцяють. Команда Анатолія Гриценка мобілізувала всі свої сили, аби вибори в країні пройшли чесно та об’єктивно, аби в державі нарешті запанували закон і порядок, щоб українці нарешті забули про зубожіння та корупцію.

З усіх кандидатів на пост глави держави Гриценко – єдиний, хто ще до виборів представив свій кадровий вибір на 5 ключових державних посад, які є у віданні Президента. Всі кандидати разом з Гриценком беруть участь у Марші Єдності. Так, у складі команди: Віктор Трепак – потенційний голова СБУ, Олександр Савченко – потенційний голова Нацбанку, Світлана Заліщук – кандидат на посаду Міністра закордонних справ, Іван Апаршин – майбутній міністр оборони, Давід Сакварелізде – майбутній Генпрокурор.

Усі люди в команді Анатолія Гриценка здатні в майбутньому навести лад у країні та допомогти реалізувати всі пункти програми, переконаний він.

Щодо майбутнього очільника НБУ, Гриценко впевнений, що Олександр Савченко здатен зробити банківську систему в Україні надійною.

Майбутнього міністра закордонних справ Світлану Заліщук Анатолій Гриценко характеризує як безкомпромісну захисницю інтересів України, яка може сказати «ні» таким чином на переговорах, що аж мурашки шкірою підуть у того, хто не бажає добра Україні.

Результатом роботи Івана Апаршина як міністра оборони, за словами Гриценка, стане те, що кожна бюджетна гривня дійде до солдата.

А от новий очільник СБУ Віктор Трепак зможе зробити зі Служби безпеки потужне відомство, яке виконуватиме свою пряму функцію та захищатиме безпеку держави, а не бізнес-інтереси президента. «Це Трепак свого часу посадив одіозного суддю-«колядника» Ігоря Зварича. Це Трепак у травні 2016 року передав до НАБУ «амбарну книгу» Партії регіонів – доказ зловживань тодішніх регіоналів на суму $2 млрд. Це Трепак розслідував справу «діамантових прокурорів». І я впевнений, що він впорається із викликами, які стоять перед Службою безпеки сьогодні», – наголосив Гриценко.

Перед майбутнім Генпрокурором Давідом Сакварелідзе також викликів стоїть чимало, але його досвід і принциповість доводять, щ0 він здатний провести реформи швидко і ефективно. На відміну від нинішнього генпрокурора, Сакварелідзе має юридичну освіту та досвід роботи в прокуратурі і нього т нульова толерантність до корупції та гостре відчуття справедливості, впевнений Анатолій Гриценко.

У Марші Єдності у Хмельницькому взяв участь й голова партії «Самопоміч», мер Львова Андрій Садовий, який 1 березня знявся з виборів на користь Анатолія Гриценка як єдиного кандидата від демократичної опозиції. Саме його Анатолій Гриценко рекомендуватиме на посаду прем’єр-міністра в разі перемоги на виборах.

«Я останнім часом дуже багато їздив Україною. Я бачив дуже багато мудрих людей, їх великий потенціал. Але я бачив і пограбовану країну, і треба гнати в шию владу, яка грабує власний народ!, однак я є опттмістом, я вірю, що ми наведемо порядок в Україні. Для цього не треба робити революції. Треба просто прийти і 31 числа і проголосувати. Я своє рішення прийняв – я буду голосувати за Анатолія Гриценка. І я бажаю кожному з вас прийняти своє мудре рішення», – звернувся до хмельничан Андрій Садовий.

Разом з кадровою командою Анатолія Гриценка на зустрічі були присутні й інші лідери демократичних сил, які підтримали Гриценка: голова партії «Альтернатива» Єгор Фірсов, лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов, співголова партії «Демальянс» Василь Гацько, політик та громадський діяч, один з польових командирів Помаранчевої революції Тарас Стецьків, лідер «Європейської партії України» Микола Катеринчук, лідер громадянського руху «Хвиля» Віктор Чумак, лідер партії «Громадський рух «Рідна країна» Микола Томенко.

«Ми зруйнували міф, що українські демократи не можуть об’єднатись. Ми змогли. Хочу подякувати всім лідерам, які простягнули руку, і з якими ми йдемо вперед. Вибори закінчаться, а попереду напружена та важка робота», – наголосив у відеозверненні до хмельничан Анатолій Гриценко.

Нагадємо, він неодноразово заявляв, що після обрання президентом нестиме відповідальність за свої дії з першого дня. Тому у першоум пакети законопроектів буде закон про імпічмент. «Я почну з себе, мене так привчили офіцером. Тому, серед перших законопроектів я внесу до  парламенту закон про імпічмент – мене і всіх наступних президентів. Вийшов за межу – відповідай перед законом», – говорить Гриценко. Відповідальність буде невідворотною і для перших чинів. Тому всі, хто посідає ключові державні посади, проходитимуть перевірку на поліграфі. «Хто вийшов за межу закону – відповідатиме. Членів моєї команди це стосується першочергово!» –така позиція Анатолія Гриценка. Також він заявляв, що за його президентства глава держави не потраплятиме у мародерські скандали та не наживатиметься на державній власності. «Президент не буде мати закордонної власності, офшорів, сліпих трастів, ліпецьких та всіх інших фабрик. Президент буде служити людям. Я вам зараз це обіцяю, що і за 5 років, коли залишу крісло президента не матиму жодного офшора, жодного запасного аеродрому. Я йду лише на один термін. І не тримаюся за крісло. І це сказав і команді. Ми повинні прийти і зробити справу – побудувати державу, в якій хочеться жити!», – каже Анатолій Гриценко.

Лідери демократичних сил про те, чому об’єдналися навколо Анатолія Гриценка, як єдиного кандидата на пост президента

Всі представники команди Анатолія Гриценка, виступаючи перед хмельничанами,  наголошували на тому, що кожен громадянин повинен вболівати за те, щоб ці вибори змінили наше життя на краще. Нині в нас є лише два шляхи розвитку: депопуляція країни, розвал, інший – це стрімкий рух догори. Гриценко – шанс країни на гідне життя, переконані лідери демократичної опозиції.

Микола Катеринчук, голова Європейської партії України

«Я втомився, як і ви, від того, що у нас суцільна несправедливість, втомився від безкарності казнокрадів, корупціонерів і просто бандитів. І тому Європейська партія України підтримала Анатолія Степановича Гриценка на цих виборах і ми хочемо бачити його президентом України. Коли ворог на кордоні – нам треба верховний головнокомандувач, який має фах, який має досвід, який цінує життя та здоров’я солдата».

Микола Томенко, лідер партії «Громадський рух «Рідна країна»

«Нам весь час обіцяють все потім. 13-та пенсія і підвищення зарплати військовим – все буде з 1-го квітня. Як у країні дурнів. Гриценко – людина, яка на посту президента буде берегти українські національні інтереси. З усіх кандидатів я це можу сказати лише про нього. Тому, насправді нам треба зробити свідомий правильний вибір 31-го березня, аби не прокинутися 1-го квітня у країні дурнів».

Віктор Чумак, лідер Громадянського руху «Хвиля»

«Я знаю Анатолія Гриценка вже 20 років, ми разом з ним працювали, коли були військовими. Разом працювали у парламенті, разом були на Майдані. І я точно знаю, що він абсолютно відповідає основним принципам людини, яка повинна бути сьогодні у владі: він порядний, він професіонал і він патріот. Тільки такі люди як Гриценко сьогодні здатні змінити країну. А всі «брудні» політики повинні піти геть».

Василь Гацько, співголова партії «Демальянс»

«Анатолій Гриценко – не просто єдиний кандидат, ми його підтримуємо не просто тому, що він порядний, не просто тому, що він чесний, мудрий, а тому, що він може виконати надзвичайно складне завдання. Замість країни олігархів та бідних людей, збудувати країну заможних та освічених громадян. Де невідворотність покарання буде не теоретичним гаслом зі сцени, а втіленим реальним планом».

Дмитро Добродомов, лідер партії «Народний контроль»

«Ми всі – представники різних демократичних сил, котрі знайшли в собі силу волі і розуміння, що треба об’єднатися і підтримати єдиного кандидата в президенти – Анатолія Гриценка, а потім єдиною командою зробити більшість у парламенті. Для того, щоб допомогти новому, адекватному президенту виконати всі ті завдання, які стоять перед нами. Аби нашою країною знов керував український народ, а не п’ятеро людей-олігархів».

Петро Костюк.

На правах політичної реклами

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.