Команду мера Симчишина залишає начальник управління комунального майна

Начальник управління комунального майна Хмельницької міськради Мирослав Трещов написав заяву на звільнення, яка була погоджена міським головою.

Про це зазначено у розпорядженні мера від 21 березня.

3 квітня Трещова звільнять із займаної посади “за угодою сторін, п.1 ст. 36 КЗпП України”. До цього часу він перебуватиме 14 днів у невикористаній щорічній відпустці.

Виконання обов’язків начальника управління комунального майна з 21 березня 2019 року покледно на заступника начальника управління комунального майна-начальника відділу приватизації комунального майна Валентину Кшемінську.

Нагадаємо, що Мирослав Трещов керував комунальним майном Хмельницького з кінця квітня 2016 року. Наразі він є помічником народного депутата від ВО “Свобода” на громадських засадах Олега Осуховського.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Пішов бо Івашко повертається , а я ніколи в цього бютівця не буду заступником .
  Прощавай Хмельницький

 2. Цікаво, а каналізація у місті працюватиме без “свободівців”? Чи гівно теж має політичне забарвлення? Лише з приходом прибічників Тягнибика у Хмельницькому почалися оці ігрища. А от на професійність чиновників хтось звертає увагу? Напевно, політичне забарвлення гівна так і не дає на це звернути увагу.

 3. не покидає, а вигнали його. Заслужено вигнали.

 4. Йде бо нормальна людина! Розібрався з якими критинами працював!

 5. Причина звільнення з часом буде розголошена.

 6. Команда картавого розпадається. Хто останній, той і сяде!

  • А команда розпадатися почала ще з 2016 року після виходу зі Свободи близького до мера Симчишина людини

 7. Дуже правильно, що вигнали. Мав досвід роботи з ним. Бикував постійно, натякав, що нічого просто робити не буде. Такого хамла ще треба пошукати. Я взагалі не знаю де його знайшли? і навіщо поставили на посаду.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.