У 2019 році з бюджету Хмельницького виділять 4 млн грн на Палац спорту, який почали зводити

У 2019 році з бюджету Хмельницького виділять 4 млн грн на будівництво Палацу спорту загальною вартістю 275,91 млн грн.

Про це свідчать проект рішення сесії міськради щодо внесення змін до бюджету міста Хмельницького на поточний рік.

Додамо, що 22 березня у Хмельницькому заклали капсулу під будівництво Палацу спорту на Прибузькій, 5/1а. Хмельницький став єдиним містом держави, яке минулого року отримало державні кошти — 54 мільйони гривень — на зведення цього об’єкту. Наразі на Прибузькій, 5/1 а забивають палі.

До 1 липня підрядник має звести двоповерховий каркас будівлі і використати державну субвенцію. У квітні Кабмін проводитиме іще один конкурс. За його результатами Хмельницький очікує отримати на будівництво 30 мільйонів гривень з державної казни.

Як писав НГП, до 31 грудня 2020 року у Хмельницькому має з’явитися Палац спорту. Він матиме 4 поверхи: на першому – розташується спортивна арена на 2500 глядачів, яка буде призначена для проведення змагань з волейболу, баскетболу, гандболу та міні-футболу. Тут же облаштують роздягальні для команд з душовими та санітарними вузлами; тренерські кімнати та технічні приміщення.

Другий поверх включатиме два тренажерних зали, роздягальні, медичний кабінет, тренерські кімнати, кабінети директора та його заступника, холи і коридори.

На третьому поверсі будуть зали для ритмічної оздоровчої гімнастики і хореографії; роздягальні, медичний кабінет, тренерські кімнати, холи і коридори.

Четвертий поверх виконуватиме технічну функцію – там розмістять вентиляційні камери для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщеннях Палацу спорту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Хороша річ будівницво, але палац на 2500 глядачів це дуже голослівно. Прохання не піаритись, бо це будівництво скромне.

  2. Ото накрадуться!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.