Рятувальники Хмельниччини отримали 13 нових пожежно-рятувальних та спецавтомобілів, а також сертифікати на 21 квартиру

Сьогодні у Хмельницькому Голова ДСНС України Микола Чечоткін вручив рятувальникам Головного управління ДСНС в області ключі від нових пожежно-рятувальних автомобілів та сертифікати на житло. Цього дня родини 21-го працівника обласної Служби порятунку стали власниками квартир у затишній новобудові, повідомляє прес-служба ДСНС.

Окремо високопосадовець зауважив на питанні заробітної плати та нагадав, що вже з січня цього року вдалося в черговий раз підвищити грошове забезпечення осіб рядового і начальницького складу, яке наразі становить не менше 9000 гривень.

“Якщо поглянути на динаміку змін, то ми досягли неабиякого прогресу, збільшивши мінімальний розмір грошового забезпечення рятувальників з 2 тис. 100 грн. у 2015 році до 9 тисяч гривень – у 2019”, – наголосив він.

Голова ДСНС також вручив рятувальникам області ключі від 5 пожежно-рятувальних автомобілів на базі автомобіля МАЗ.

Крім того, від голови облдержадміністрації вогнеборці отримали ключі ще від 5-ти легкових спеціалізованих автомобілів.

Сертифікати на спеціальний автомобіль «Урал» із снігоочисним шнекоротором, мобільну аварійну освітлювальну установку «Світлова вежа» у комплекті з бензогенератором, 2 потужних бензопили шведського виробництва, а також 30 комплектів захисного одягу пожежного із касками надзвичайникам вручив голова Хмельницької обласної ради.

Від хмельницького міського голови підрозділи ДСНС отримали 2 спеціалізованих автомобілі – пожежно-штабний на базі автомобіля Renault Master та аварійно-рятувальний на базі автомобіля Ford Ranger.

А в якості гуманітарної допомоги рятувальники Хмельниччини додатково отримали 160 комплектів захисного одягу, 26 захисних шоломів, 80 пожежних курток, 40 панорамних масок та 37 рам для апаратів захисту органів дихання й зору.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Шоколадный надрывается геть от Москвы, а тут бац и технику противника в виде Урала вручают.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.