Великий український агрохолдинг припинив агітувати за одного з лідерів президентської гонки – ЗМІ

Агрохолдинг “Астарта-Київ” припинив агітувати за кандидата в президенти Петра Порошенка.

Про це повідомляє портал AgroNews.

Видання зазначає, що в лютому 2019 з’явилися перші повідомлення, про те, що керівництво відразу декількох регіональних підрозділів холдингу включилося в передвиборну агітацію за Петра Порошенка. Зокрема, керівники агропідприємств, що входять в структуру “Астарта-Київ”, почали проводити агітаційну роботу серед своїх співробітників, а також під час традиційних зустрічей серед пайовиків і жителів сіл, де знаходяться підрозділи “Астарти”. Такі сигнали надходили з Полтавської, Хмельницької та Тернопільської областей.

У той же час, за даними AgroNews агітаційну роботу в “Астарті” за Петра Порошенка зараз в спішному порядку згортають, пропонуючи людям визначатися зі своїми уподобаннями самостійно. Що стало поштовхом до прийняття цього рішення поки невідомо.

Журналісти припускають, керівництво холдингу вирішило, що в умовах політичної невизначеності (коли переможцем стане один з трьох антагоністів) створювати для себе додаткові ризики, роблячи відкриту ставку на одного з лідерів президентської гонки, – необачно.

“Там мабуть вирішили, якщо раптом щось піде не так, відкрита агітація за одного з кандидатів загрожує йому серйозними репутаційними ризиками, жорсткими питаннями від іноземних інвесторів і кредиторів, адже акції компанії котуються на Варшавській фондовій біржі”, – підкреслюється у статті.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Зрада

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.