Петро Порошенко перебував з візитом на Хмельниччині

Розпочалася поїздка з відвідин військового аеродрому, де Глава держави мав можливість побачити, як відбуваються випробування ударних турецьких безпілотників «Bayraktar», які нещодавно були поставлені на озброєння української армії.

Також Петро Порошенко урочисто передав для потреб ЗСУ чергову партію озброєння та військової техніки. Одним із пріоритетних напрямків подальшого розвитку обороноздатності української армії Президент назвав  завершення розробки нового та модернізованого озброєння і серійне виробництво, зокрема: ракетних комплексів “Вільха-М”, “Нептун”; 155 міліметрових артсистем “Богдана”, реактивної системи залпового вогню “Верба1”; безпілотного розвідувально-ударного комплексу “Сокіл”.

“Як Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України можу із впевненістю стверджувати: сьогодні в Україні є армія, яка здатна захистити нашу державу,” – наголосив Петро Порошенко. Глава держави зауважив, що у  Старокостянтинові, де відбулася чергова передача військовим понад 420 одиниць озброєння та військової техніки, українці побачили результат напруженої роботи оборонного комплексу України.

У продовження свого візиту Президент України провів засідання Ради регіонального розвитку Хмельниччини.

Глава держави відзначив успіхи Хмельниччини в реалізації цілої низки реформ, що відбуваються в державі. Зокрема, він зазначив, що Хмельницька область активно залучає інвестиції та створює робочі місця, адже за останні чотири роки створено майже 40 тисяч робочих місць. В області працює понад 230 підприємств з іноземним капіталом із 35 країн світу.

Особливо Президент відзначив вагомий внесок області у реалізації реформи децентралізації, де вона займає лідерські позиції: “Децентралізація є успішною реформою. Про це свідчать і перші результати, і готовність людей працювати заради змін у житті громад. Разом ми зробимо Україну країною без периферії, державою вільних і заможних людей.”

На завершення візиту Петро Порошенко вже як кандидат у Президенти України зустрівся з громадою області. Щоб почути його, на центральному майдані Хмельницького зібралося майже 10 тисяч людей. Подоляни зустрічали Петра Порошенка плакатами та вигуками “Порошенко – наш Президент!”, “Ми довіряємо Петру Порошенку”, “Хмельниччина вітає Петра Порошенка!”.

Під час промови він згадував про такі регіональні об’єкти, як кардіодиспансер, обласна дитяча лікарня, музичний коледж та Палац спорту, у зведенні та реконструкції яких задіяні, зокрема, і кошти державного бюджету.

Петро Порошенко говорив і про здолання бідності. Зокрема, про монетизацію субсидій та намір щомісячно виплачувати сім’ям за третю дитину допомогу в розмірі прожиткового мінімуму. А також доплати тим, хто отримує мінімальну пенсію. Вони, за словами Петра Порошенка, стали можливими завдяки коштам, сплаченими автовласниками за пільгове розмитнення.

Монетизацію субсидій Петро Порошенко охарактеризував так: «Я дякую уряду, що він підтримав мою пропозицію, і ми сказали виплатити людям гроші готівкою. Лютий і березень у нас були теплішими. Тому Україна спожила на 32% менше газу. Ці гроші раніше осідали у газових компаніях. Зараз, навіть якщо споживання буде менше, 32% все одно залишиться у кишені пенсіонера».

Наостанок Петро Порошенко висловив упевненість в тому, що завдяки підтримці виборців здобуде перемогу вже у першому турі – 31 березня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Що ви фігню пишете. Порошенка прийняли дуже холодно, навіть ніхто йому не аплодував не то що вигукував оди про “порошенко – наш кандидат”
  Тим більше що сам Порошенко прийшов на мітинг випившим, під час виступу було дуже помітно, що язик заплітається від спиртного. Який з нього президент, нехай краще від алкоголізму лікується.

  • Ви мабуть там не були. Бо таки аплодували.

   • Була. Аплодувало паро недоумків біля сцени. Найбільший ефект справила пяне белькотіння гаранта. Всі зрозуміли що Порошенко приїхав на мітинг випивший.

 2. Стаття замовлена.

 3. Автор, ну які 10 тисяч. Ну вчіть навіть не математику, а раифметику. Весь Хмельницький майдан вміщує 10 тисяч. А на фото зайнято менше чим третя частина.

 4. прихована політична реклама. Плашки немає.

 5. Не больше 2000 человек. И то бюджетников, которых свезли и согнали.

 6. Мабуть були бюжетники. Але були і такі, що підтримують Порошенка.

 7. Із тих присутніх вирахуйте переодітих правоохоронців і там залишиться пшик. А охорони було більше ніж цивільних. Показав себе, який він народний президент.Щодо “під мухою то це точно” Майбутнє Украіни, якщо зфальшують на його користь.

 8. Порошенко висловив упевненість в тому, що здобуде перемогу вже у першому турі

  барига перебуває в стадії глибокого алкогольного сп’яніння

 9. Ого в сп янінні? Цифрами володіє супер, інформацію видає логічно, ситуацію знає. Кожну військову частину назвав повною назвою. Феноменальний мужик. Кажете в сп янінні? Ваще супер. Мозгастий.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.