У Старокостянтинівському районі жінку, яка дала слідчому поліції 3000 грн, засудили на 5 років

Старокостянтинівський районний суд визнав жінку винною у зберіганні наркотиків і наданні неправомірної вигоди.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 18 березня.

За матеріалами справи, влітку 2018 жінка зірвала у лісосмузі дикорослі рослини снодійного маку та принесла додому і виготовила концентрат. При обшуку за її місцем проживання знайшли пакети макової соломки, що є у переліку наркотичних засобів, обіг яких заборонений.

Після цього вона начебто намагалась запропонувала хабар начальнику сектору кримінальної поліції Старокостянтинівського відділу поліції Олександру Дихтяру за сприяння в уникненні кримінальної відповідальності. Працівник поліції написав рапорт і передача грошей фіксувалася. Жінка принесла в його службовий кабінет 3000 грн.

В суді обвинувачена розповіла, що справді зіравала, зварила відвар і мала намір використовувати його для натирання ніг, решту непотрібного подрібненого маку (сміття) вона винесла до підсобного приміщення. Про те, що мак містить наркотичні речовини вона, з її слів, не знала.

Обвинувачена не заперечувала факт надання хабара але пояснювала, що працівники правоохоронних органів спровокували її, зокрема працівник поліції, який проводив у неї обшук, сам запропонував вирішити питання та дати гроші начальнику і забезпечив зустріч з ним.

Однак суд вважає, що вина жінки підтверджується доказами і показаннями свідків. Зокрема, працівник поліції повідомив, що саме обвинувачена пропонувала гроші, а він попереджав, що такі дії незаконні.

НСРД зафіксовано наполегливі пропозиції жінки про наданням неправомірної вигоди за уникнення кримінальної відповідальності та можливість її виїзду до доньки в Росію, а також сам факт передачі грошей.

Чоловік обвинуваченої був єдиним свідком, який казав, що після обшуку в квартирі кожного дня дзвонили якісь люди і вимагали гроші. Однак суд вирішив, що він заінтересований в уникненні дружиною  кримінальної відповідальності. Крім того, до правоохоронних органів про вимагання хабара вони не зверталися.

Суд також врахував що особа у 2018 році судима за крадіжку набору для гоління і вчинила злочини при непогашеній судимості.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Лучше бы просто дала и все бы были довольны.

  2. начальник надзвичайно образився малою сумою

    • 100%. Але чи є в суді беззаперечно задукоментовані факти, чи суддя орінтувався лише на лепет ображеного мента?
      Щось дуже активізувалися хмельницькі суди на дрібничках, подібно того відвідувача зоопарку який з захопленням розповідав знайомим про дрібнюсіньких комах, яких там бачив, а коли його запитали про слона, то відповів, що такого там не замітив.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.