За 12 днів до виборів. Як “мілітаризований” Хмельницький зустрічав Порошенка

Чинний глава держави і кандидат у президенти Петро Порошенко продовжує поєднувати робочий графік із передвиборною агітацією. 20 березня його зупинкою став Хмельницький, тоніше, центральний майдан Незалежності.

Що вразило: таких нечуваних заходів безпеки ще не було! З кількох сотень правоохоронців у шевронах та в цивільному створили периметр, куди через рамки-металошукачі пропускали спеціально запрошених людей на зустріч з Президентом.

Потрапити ж “ближче до тіла” гаранта не могли будь-які перехожі з вулиці. Також це стосувалося і представників Національного корпусу, котрі “хвостом” їздять за Порошенком регіонами, вимагаючи посадити за грати корупціонерів, які наживалися на армії.

Таким чином, Хмельницький нагадував “теплу ванну”, в якій Порошенко безперешкодно виголосив свої плани на другий президентський термін та провів фотосесію з “огородженим” електоратом.

“Незалежний громадський портал” зібрав яскраві цитати Порошенка:

“Ми змінюємо країну і ці зміни є всюди, у тому числі в Хмельницькому: оновлюється громадський транспорт, на відремонтованих вулицях внаслідок моєї програми децентралізації з’являються розумні зупинки, розпочато будівництво корпусу обласної клінічної лікарні, реконструкцію будівлі обласного кардіодиспансеру; з 1991 року тривала епопея з будівництва музичного училища і лише в останні роки питання зрушилося і зараз завершується зведення”.

“Ми йдемо своїм шляхом, у Євросоюз і НАТО. Але на ньому є ще один ворог, крім Путіна, – це бідність. Багато хто на цьому Майдані знає, що він мусить боротися з бідністю. І тепер разом розпочинаємо потужний наступ на бідність. Уже розроблений спеціальний план з двох частин. Він передбачає індексацію пенсій, зокрема, для 300 тисяч пенсіонерів Хмельниччини. Друга позиція – компенсація (2410 грн) для тих, хто одержує мінімальні пенсії – таких у вашій області 98 тисяч осіб”.

“До кінця мого другого президентського терміну кожен українець кишенею відчує різке зростання добробуту українців. Кожен з нас, починаючи з поточного року, відчуватиме, що життя точно змінюється”.

“На Майдані у Хмельницькому зібралося більше 10 тисяч людей, подивіться, скільки вас тут багато! Дякую, що не залишилися байдужими, і на цій площі я обіцяю, що Україна стане великою країною вільних, щасливих і заможних людей”.

Реакція соціальних мереж:

 

 

Окремо агресивною поведінкою запам’ятався начальник управління ЖКГ Хмельницької міськради Василь Новачок.

“Свинарчуки грабують армію, а він (Порошенко – НГП) їх поставив. Він разом із Путіном створили Іловайський і Дебальцевський котли. Він – співучасник злочинів проти українського народу. Щоб він здох”, – заявив посадовець.

Незалежний громадський портал.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 40

  1. Мало вам п’ять років обніщання, війни, ще хочете п’ять років безладу в державі, розцвітання корупції, падіння промисловості голосуйте за Порошенка…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.