У Хмельницькому середні ціни на однокімнатні квартири зросли на 1,5 тис. дол – аналітики

Аналітичний центр DOM.RIA зібрав дані про те, яку нерухомість шукали мешканці Хмельницького за останні півроку і порівняли вартість квартир з аналогічним періодом 2018 року.

У період з червня по грудень 2018 року хмельничани найбільше шукали квартири і будинки. Пік запитів по квартирам припав на листопад та грудень минулого року. Також варто відзначити, що інтерес до комерційної нерухомості поступово почав спадати після липня.

У березні 2019 року середня вартість однокімнатної квартири у Хмельницькому складає 17769 доларів. Це майже на півтори тисячі доларів дорожче, ніж за аналогічний період 2018 року. Середня вартість двокімнатнатної квартири складає 26026 доларів. Це на 2 367 дешевше, ніж у січні 2019 року.

Аналітики DOM.RIA зробили висновки: збирати на купівлю однокімнатної квартири у Хмельницькому доведеться 6 років, на купівлю двокімнатної — 9 років. І це за умови, що покупець має можливість відкладати середню зарплату в регіоні кожен місяць.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.