Олег Ляшко: “Допомогу при народженні дитини треба підняти до 400 тис. грн, щоб розв’язати нагальні соціальні проблеми”

Кандидат у президенти Олег Ляшко продовжує безперервні зустрічі з виборцями. Цього разу він поспілкувався з мешканцями Ярмолинець, Дунаєвець і Кам’янця-Подільського.

Увагу політика привернула молода сім’я, які щойно у Преображенському соборі смт Ярмолиці похрестили маленьку донечку Валерію. Ляшко поцікавився у них, яку суму допомоги одержують від держави і на що їх вистачає. Жінка Віта зізналася, що кожного місяця на дитину платять 860 гривень, яких ледве вистачає на “памперси”.

“З такими цінами ця молода родина буде все життя на нього збирати. А коли допомога по народженню дитини буде не 40 тисяч гривень, а 400 тисяч, і ще й по 8 тисяч гривень щомісяця отримуватимуть по догляду за дитиною замість 860 гривень — ця сім’я зможе купити квартиру чи хату в Ярмолинцях. Тоді у Віти та Сергія буде не одна дитина, а п’ятеро дітей. Оце і є моя політика, щоб українців було більше”, — заявив Ляшко.

Окремо нардеп наголосив на тому, що витратити на харчування дітей у школах, повинна стовідсотково покривати держава.

“Треба, щоб дітей годували у школах, а не батьки витрачали свої гроші. Бо, якщо не одна дитина в сім’ї, то виходить тисяча гривень на місяць. А діти повинні добре їсти: щодня стаканчик молочка, ложечка медку, борщ з м’ясом за рахунок державного бюджету”, — наголосив кандидат у президенти.

Під час зустрічей з людьми порушилася тема можливого продажу сільськогосподарських земель, які сьогодні знаходяться під мораторієм. Жінка Галина висловила намір продати свій пай за 300 доларів за гектар через брак грошей на лікування свого онука. Водночас Олег Ляшко назвав цю суму заниженою у 10 разів.

“Влада спеціально доводить до того, щоб ви задарма, по 100-300 доларів за гектар, віддали свою землю. Ваш пай коштує мінімум 30 тисяч доларів за гектар. Коли наведемо порядок із землею, виведемо землю з чорного ринку, тоді зможете вигідно продати”, — запевнив нардеп.

За словами Ляшка, насамперед необхідно провести реальну оцінку с/г земель і запустити відкритий земельний кадастр. Це дасть можливість в онлайн-режимі зайти на сайт і побачити вільні ділянки в будь-якому місті чи селі.

Крім того, кандидат у президенти заявив, що земля має переходити в спадок між фермерами. Для цього він пропонує прийняти відповідний закон та посилити антирейдерське законодавство. Без зазначених заходів, наголошує Олег Ляшко, не може бути і мови про продаж землі.

“Років через 50 будемо говорити про продаж землі. Сьогодні ключове  —  наведення порядку, хоча влада спішить після президентських виборів зробити ринок земель, забравши землю в українців, я не дам їм цього зробити”,  — зазначив Ляшко.

Також Ляшко назвав власний рецепт порятунку економіки України. Він полягає в ухваленні закону “Купуй українське, плати українцям!”.

“Перший закон після президентських виборів, який я підпишу — це “Купуй українське, плати українцям!”, щоб пріоритет під час державних закупівель надавався національним виробникам. Ті, хто платить українцям зарплати і створює робочі місця, повинні тут заробляти. А нинішня влада перетворила Україну на колонію, з якої вивозять сировину і людей, а ми по всьому світу ходимо бомжуємо і побираємося за кредити. Нам не треба ніяких кредитів. Ми самодостатня країна, яка може від трусів і шкарпеток — до космічних кораблів все робити. Досить перетворювати націю на папуасів, які віддають все своє задарма! Досить виснажувати Україну!” — наголосив Ляшко.

Лідер Радикальної партії додав, що Україна не повинна йти на повідку у, так званих міжнародних партнерів, котрі довели до зубожіння разом із діючою владою, переважну більшість населення країни.

Натомість замість вказівок ззовні і нав’язаної політики сировинної колонізації Україна має відновлювати національне виробництво, реанімувати внутрішній ринок, створювати робочі місця, підвищувати зарплати і повертати заробітчан з-за закордону, вважає Ляшко.

Андрій Ковальчук.

На правах реклами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Казкар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.