Не громадською радою єдиною – Лозовий обзаведеться молодіжною радою

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий утворив ініціативну групу з підготовки установчих зборів щодо формування молодіжної ради при обласній державній адміністрації.

Про це сказано у його розпорядженні від 6 березня.

Для участі в установчих зборах з 18 березня до 1 квітня включно (крім вихідних та святкових днів) необхідно подати заяву, написану у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, каб.401. Телефон для довідок: (0382) 65-16-27.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

представниками молодіжних консультативно-дорадчих органів при сільських, селищних, міських, районних у містах радах, утворених на території регіону (за згодою);

представниками інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у молодіжній сфері, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території регіону (за згодою);

представниками органів студентського та учнівського самоврядування та їх обласних об’єднань (за згодою).

Кількісний склад молодіжної ради визначається установчими зборами. Строк повноважень складу молодіжної ради становить два роки.

Установчі збори з формування складу молодіжної ради при Хмельницькій обласній державній адміністрації відбудуться 7 травня 2019 року у малій сесійній залі Будинку Рад.

Як відомо, 18 грудня 2018 року уряд затвердив типові положення про молодіжні консультативно-дорадчі органи. Цим рішенням також передбачено рекомендувати обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування до 1 березня 2019 р. вирішити питання щодо утворення молодіжних консультативно-дорадчих органів та затвердити положення про зазначені органи з урахуванням типових положень.

Читайте також публікацію “Смикання за ниточки: хто зайшов до Громадської ради при ОДА

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. “Пір під час” чуми ” закотилои керівники Старосинявськоі райдержадміністраціі пообіді 18 березня. На фронті захисники гинутьа вони животіють.Іменини справляють першого заступника. На передову мерзотників

  2. После первого ему уже это будет ненужно. Придётся брать монатки и назад в супермаркет китайский мотлох продавать.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.