АТ «Хмельницькобленерго» здійснить самостійне переведення надлишково сплачених коштів

Зважаючи на те, що не всі споживачі користуються сервісом та не можуть таким чином дати свою згоду на переведення коштів, а особисті відвідування сервісних центрів та паперові заяви ­– не є комфортним механізмом взаємодії, АТ «Хмельницькобленерго» здійснить самостійне переведення надлишково сплачених коштів станом на 01.01.2019 року, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю компанії.

Окрім того, кошти споживачів, що помилково оплатили спожиту електричну енергію з 01.01.2019 року в АТ «Хмельницькобленерго» також будуть переведені на відповідні особові рахунки споживачів у постачальника універсальних послуг ТОВ «Хмельницькенергозбут».

Варто зауважити, що якщо споживач є отримувачем субсидії, питання переведення надлишково або помилково сплачених коштів буде вирішене після здійснення звірки з Управлінням праці та соціального захисту населення по закінченню опалювального сезону.

Отже, споживачам не потрібно відвідувати сервісні центри АТ «Хмельницькобленерго» або центри обслуговування ТОВ «Хмельницькенергозбут» та писати заяви! Всі переведення будуть здійсненні автоматично та відображені у рахунках споживачів за березень 2019 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А хто є засновником цього ТОВ ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.