“Укрзалізницю” просять побороти цвіль та грибок на залізничному вокзалі Хмельницького і дати нормальний сервіс

Народний депутат Сергій Мельник (187 виборчий округ) звернувся до голови правління АТ “Укрзалізниця” створити належний сервіс для пасажирів у приміщенні залізничного вокзалу станції Хмельницький.

Про це сказано у тексті депутатського запиту від 26 лютого.

За словами обранця, на залізничному вокзалі, який одночасно може прийняти до 1800 осіб, відсутні умови для зручного перебування та очікування потягів. Через відсутність опалення в залах очікування холодно, розмножується цвіль та грибок, відчувається різкий неприємний запах.

“На сьогоднішній день через розірвання керівництвом договорів з підприємцями на вокзалі відсутні заклади торгівлі та громадського харчування… Відсутність сучасного дизайну і комфортності вокзального приміщення, торговельної мережі з магазинами, кафе і кіосками, які мають сучасні інтер’єри та обладання, не дозволяють якісно обслужити пасажирів. Вокзал особливо негативно виглядає поряд з привокзальною площею, де останнім часом була проведена сучасна реконструкція з облаштуванням автопарковки”, – наголосив нардеп Мельник.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. “Режь москалей и пей кровь их младенцев!” “Обретешь Украинскую державу или погибнешь в борьбе за неё!”.

  2. Нардеп проснувся !? Такий же стан вокзалу був 10 років назад коли мерствував у місті пан Мельник. Це його звернення свідчить, що він сам років з десять не був на залізничному вокзалі, а підписав листа певно не читаючи його.

  3. Нардеп проснувся !? Такий же стан вокзалу був 10 років назад коли мерствував у місті пан Мельник. Це його звернення свідчить, що він сам років з десять не був на залізничному вокзалі, а підписав листа певно не читаючи його.

  4. Это идёт подготовочка. Вокзал в Николаеве и Хмельницком хотят отдать в концессию частникам.

  5. Номальне звернення. Ще років 5 тому вокзал був чистим і комфортним. Зараз щось незрозуміле. Укрзалізниця оголосила, що буде його робити сучасним. Може звернення Мельника і вплинуло. Він завжди про місто думав. Завжди сюди гроші затягує. Не любить піару. Уважаю.

  6. Шановний Сергій Іванович. очевидно. має проблеми із зором? Ні слова про “підпільні гральні заклади “та ломбарди. які заполонили привокзальну площу та частину будівлі вокзалу. Чи .можливо це нвід”ємна частина “сервісу по-хмельницькому” або чийогось бізнесу забороненого законом?

    • Цікаво до чого тут Мельник? Порядок наводить мерія. Це їх вотчина. Мельник в бюджетному комітеті верховної ради гроші для хмельничан відстоює і результативно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.