Більше половини хмельничан боргують перед МКП “Хмельницькводоканал”

Якщо розглянути структуру заборгованості споживачів перед МКП “Хмельницькводоканал” за лютий цього року, то виявляється, що 42,3 % споживачів не мають заборгованості за послуги з водопостачання і водовідведення, повідомляє Хмельницька міська рада.

Водночас 57,7 % мешканців міста мають заборгованість. З них: 51 % – за два місяці, 2 % – три місяці і 4,7 % споживачів — більше трьох місяців.

На жаль, серед відповідальних містян є і злісні неплатники, з вини яких заборгованість лише зростає. Наразі, борг хмельничан перед підприємтсвом складає 26,8 млн грн.

МКП “Хмельницькводоканал” нагадує, що складова вартості електроенергії в тарифі розрахована на витратах ще першої половини 2018 року, а тому теперішні тарифи на водопостачання та водовідведення, які введені з 30 вересня 2018 року, не покривають витрати підприємства на оплату електричної енергії на 2 мільйони гривень щомісяця і фактично приносять МКП “Хмельницькводоканал” шалені збитки, покрити які неможливо ні кредитами, ні фінансовою допомогою з міського бюджету.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. 51% боргують за два місяці ??? Про це можна було б і не писати. А скільки води виливається при проривах ? Не смішіть людей цією інформацією…

  2. Це ж на скільки завищені тарифи, щоб вода текла річкою по дорогах і в цей час більша половина населення не платила, а водоканал успішно платив працівникам зарплату, купував нову техніку. Це просто єкономічне чудо?? Чи великий пиз…ш від водоканалу???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.