Олександр Герега відвідав Дунаєвецьку ОТГ, де провів ряд зустрічей з виборцями

Днями народний депутат України Олександр Герега, який є довіреною особою кандидата на пост Президента України Петра Порошенка, відвідав Дунаєвеччину, де зустрівся з виборцями та депутатами місцевих рад.

Під час зустрічі мова йшла про переваги децентралізації загалом і про зміни і позитивні перетворення, що мають місце зокрема і в Дунаєвецькій ОТГ. Олександр Герега відзначив, що завдяки реформам діючого Президента, доходи місцевих бюджетів  зросли більш ніж утричі. Це дало змогу розпочати  масштабні ремонти доріг, реконструкцію та побудову нових об’єктів інфраструктури. Це стосується і освітньої реформи, і змін у системі охорони здоров’я, і політики соціального захисту, і будь-якої іншої реформи.

У ході зустрічі з виборцями, народний депутат наголосив на основних принципах і завданнях Президента П. Порошенка, які він ставить у пріоритеті на наступні 5 років. Найперш виокремив  те, що наша місія – вступ до Євросоюзу та НАТО, адже лише членство  у них гарантує Україні державну незалежність і національну безпеку.

Олександр Герега нагадав присутнім дунаївчанам  також про основи міцного фундаменту держави, закладеного Президентом Петром Порошенком у минулі роки. Це і відродження армії, зміцнення і модернізація Збройних сил, а на часі – докорінна модернізація українського флоту і повітряних сил, підняття рівня соціального забезпечення  військовослужбовців.

Нардеп акцентував, що міжнародні санкції проти агресора надійно прив’язані до повної  де окупації українських Донбасу і Криму. Захист  європейського та євроатлантичного вибору – це основна запорука стабільності та безпеки Європи. Робиться усе можливе для повернення додому всіх наших громадян, які стали заручниками  російського агресора, а також продовжується лінія  на відновлення територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України, повернення окупованих територій політико-дипломатичним шляхом, використовуючи інструмент санкцій та механізм міжнародної місії ООН.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Ага. Злякався Ляшка.

  2. Молодець!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.