Ляшко у Кам’янці-Подільському поборов бюрократизм, від якого роками страждають матір та її двоє хворих дітей на ДЦП

Цим вікендом кандидат у президенти, народний депутат і лідер Радикальної партії Олег Ляшко побував у Кам’янці-Подільському на Хмельниччині. Політик зізнався, що, окрім зустрічей з виборцями, планував відвідати місцеву фортецю з екскурсією. Проте у візиті нардепа відбулися суттєві корективи, в результаті яких він познайомився з місцевою мешканкою – Оксаною Сидоренко, котра виховує двох 12-річний дітей, хворих на ДЦП. Життєва ситуація жінки настільки вразила Олега Ляшка, що він вирішив втрутитися і допомогти їй побороти бюрократичні перепони.

Мешканка міста Кам’янця-Подільського шість років проживає у квартирі площею 17 кв. м разом із двома хворими дітьми. Вона стоїть на квартирній черзі з 2007 року і чекає поліпшення житлових умов.

“Я пропоную, щоб не менше 3% держбюджету спрямовувалося на підтримку людей з особливими потребами. Жоден житловий будинок не повинен здаватися в експлуатацію без пандуса чи ліфта. Ми змінимо ці будівельні норми! Адже маємо кричущий випадок, коли мама двійнят з ДЦП Ангеліни і Богдана Оксана Сидоренко з Кам’янець-Подільського щоденно стикається з побутовими незручностями: жінка живе на четвертому поверсі у будинку без ліфта і кожного дня мусить носити 12-річних дітей на руках”, — наголосив Ляшко.

Кандидат у президенти особисто приїхав до помешкання Сидоренко, аби не власні очі пересвідчитися у гострій проблемі. Також він викликав міського голову Михайла Сімашкевича, з яким провів конструктивну розмову. За словами мера, є вихід зі складної ситуації: приватизувати квартиру і обміняти її на більшу, що на першому поверсі. Оксана цьому дуже зраділа і подякувала Олегу Ляшку за допомогу.

“Ми, чоловіки, підняли дітей нагору. І це важко. А уявляєте, як ця жінка їх носить щодня по кілька разів на день? Якби я був мером, я б свою віддав квартиру, але у мене ця жінка на четвертий поверх не тягала би своїх дітей. Я такий же, як Оксана, — виховувався в дитбудинку та інтернатах. І для мене головне — це боротьба за справедливість. Тому відновіть справедливість для цієї родини”, — наголосив Ляшко.

“Шість років тому місцева влада Кам’янця-Подільського сама собі створила проблему, яку нині мусить розхльобувати. Чому одразу не дали житла на першому поверсі для цієї сім’ї? Чому бідна матір повинна мучитися, щоб виносити на собі власних дітей на вулицю? Чому вона має витрачати останню копійку, оплачуючи проїзд на таксі реабілітолога, коли у місті є спецавтомобіль, який обслуговує людей з особливими потребами? Маємо все зробити, щоб не страждали діти”, — заявив кандидат у президенти.

Міський голова Кам’янця-Подільського пообіцяв Ляшку, що у квітні з бюджету міста виділять необхідні кошти для заміни інвалідних візків та закупівлі реабілітаційного інвентарю для сім’ї Сидоренків. У свою чергу народний депутат заявив, що триматиме на особистому контролю цю ситуацію.

Володимир Литвинюк.

На правах реклами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Жорстко попустив Сімашекевича і Лозового. Порвав

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.