“Гарбуз їхній бабі, кляті вороги”. Голова Хмельницької ОДА прокоментував можливе звільнення

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий назвав фейком інформацію щодо можливого звільнення із займаної посади.

Фото з сайту Хмельницької ОДА

Про це він повідомив у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

“Гарбуз їхній бабі, кляті вороги! Це фейк. Поки мені не відома мета появи цієї інформації. Зараз з’ясовуємо”, – заявив очільник ОДА.

“Чим ближче до виборів, тим більше тиражуватиметься незбалансованої інформації”, – додав Лозовий.

Як відомо, сьогодні ряд центральних ЗМІ поширили заяву політичного експерта Василя Вакарова, який стверджував, що Адміністрація Президента України відправить до Хмельницької обласної державної адміністрації  куратора з виборів.

Ним начебто буде керівник виборчого штабу Петра Порошенка Гнат Коробко, який має замінити діючого голову ОДА Вадима Лозового.

Ближче до вечора Коробко наголосив, що “це чистої води фейк”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 28

 1. Та ти що….? Думаєш, що надовго прийшов? Порох вибори програє і ти також допобачення. Вже і так зрозуміло, що Хмельниччина за нього не проголосує! А Герега взяв зобов’язання, що купить усе і усіх.

  • А ти як був сибірським валянком таким і залишишся.
   За всю Хмельниччину не треба, в своїй голові позамітай в першу чергу. Деятель.

 2. трастя його мамі! щось ці боти розкудахтались. і звідки стіко бабла, щоб достати всіх і всьо? тільки нормальний чувак працювати почав- здрасьтє! фейки- наші друзі! а ще про невістку згадалося- фігня, що її вдома нема, а халат то висить)))

 3. таке враження, що змі-вороги , а не незалежники! ну якщо знаєте, що фейк, навіщо публікувати??? аби про щось попліткувати? спочатку отримайте REAL INFO, потім гаряченьке на стіл! отак і вибори проходять під прапором “а чи знаєте ви що?”. кожне г##но хоче пропіаритися на чутках! дістало. де справжні новини? краще про буревій, він СПРАВДІ був…

 4. Аби вудахкати!!! Нормальний голова, прийшлої, працює, але ж нашим людям не угодиш – аби брехати

 5. Нашим СМІ аби щось писати, і не важно чи фейк чи правда… Аби шуміху розкрутити… Хоча ж вибори на носі, не дивно, може й хтось грошей заніс щоб написали…

 6. Писаки з НГП як абсолютного гівноресурсу в черговий раз показали всі свої гівноможливості – публікувати замовну брехню, копірайтити шлак, розповсюджувати плітки, фейки й іншу гидоту під соусом «останні новини».
  Журналістика? Рівень? Компетентність? – Ні, не чули не бачили…
  В раісію з такими здібностями валяйте.

 7. Лозовий нормальний дядько – вже показав, що шарить працювати. А на такі фейки не треба звертати уваги

 8. Слухайте, дядькові Лозовому його керівник (президента маю на увазі) напевно вирішив вказати на двері, але зараз це зробити не може, бо типу вибори. Як про нього кандидата тоді подумають, мовляв вибори програє, якщо замінює людину зараз. Тому й сказав виправдовуватися голові ОДА, що Лозовий і робить.

 9. Кто б не был губернатором,все равно неугоден будет многим. Так заведено у нас в Украине! Другое дело,что видит голова и два уха только своих. Своим медальки,своим грамоты,так интересно наблюдать со стороны. Явно присутствует вождизм. По другому никак. А в общем нормальный мужик,сложно сравнивать с предыдущими. Нет смысла. Опыт прийдет,он в теме многих моментов,посмотрим что будет после марта.

 10. На мою думку, перед тим, як брати на віру чиїсь балачки, а тим більше поширювати їх потрібно хоча б поверхнево дізнятися, а що за людина їх генерувала?! А чи знаєте ви, шановні дописувачі, що “політичний експерт” Василь Вакаров очолював російську фінансову компанію, а потім служив в апараті Президента (Януковича), звідки звільнився з приходом Порошенка?! Можливо це банальне зведення рахунків реваншиста?
  Суспільство відрізняється від стада тим, що вміє мислити. Саме це робить нас людьми.

 11. Нема сенсу навіть реагувати на пусту балаканину. Ті дебільні опоненти вже не знають в яку дирку лізти аби підірвати авторитет Президента, а ще більше людей які не угодні, по по совісті працюють.

 12. лоза тупий роботяга, який прислужував своєму пану.Що він може без пана? Нічого пусте місце.Собачої будки не побудував

 13. Цей керовнік набалакав вже багато, але толку нуль. Це йому не в епіцентрі сидіти менеджером. Про всі негаразди які підіймали люди так і залишаються його бла-бла-бла. Ще хоче в нардепи. Вітя бондар його не пропустить. Недаремно на одній зустрічі зауважив, що київський губернатор парашутист, якого спустив його хазяїн на хмельниччину.

 14. Найцікавіше, що Корнійчук тупорилий вже встиг продзвонити силовиків і працівників ОДА із візгом: “Я повертаюсь!”. Тупе створіння)))

 15. Команда Гереги потужна і ефективна. Скільки зробив сам Герега?! А Шинькович! А Лозовий! І багато «конкретників» в облраді і райрадах порядні політики. А збитий льотчик Корнійчук і його дах Ковальчук ніяк не заспокояться.

 16. Писакам дуполизам конкретних: “що зробив великий Лозік конкретно, загинаю п’ять пальців на руці, вистачить?”. Олександр Олександрович голова ОДА з великої літери, постійно дбав і дбає про область. Лозік провалив з тріском будівництво дороги з Голоскова до стику з Вінницькою областю, сьогодні там просто жахіття. А він Прем’єру особисто давав гарантію. Гарантія кокретна на “ліцо”!!!

 17. Лозовий – прекрасний очільник Хмельницької області. Він справляється із своїми обов’язками.

  • З чим він справляється? Табличок на чужих проектах навішав, до яких ніякого відношення не має? Тут стільки конкретоботів

   • КОНКРЕТНОБОТИ+ПОРОХОБОТИ= НУЛЬОВИЙ РЕЗУЛЬТАТ ДЛЯ ГАРАНТА. ЛОЗІК допобачення! Твоє місце на складі в епіцентрі у Києві звідки ти й приліз!

 18. Ну і хто радіє з фейкових новин, хіба дурні. Поперєднік Корнійчук і його дружбани, сховайте краватки назад в чемодани, ну не ваш час і Слава Богу! Що ви зробили для розвитку Хмельниччини? Чим ви займались о крім носіння вищезгаданих аксесуарів?

 19. ”..потрібно знати, що за людина їх генерувала ..”, не знаю на всі 100% але переконаний це робота Корнійчука і його куратора в АП Ковальчука.

 20. Всі ці губернатори що вони є, що їх нема хмельничанам до одного місця. Який з них толк для обласного центру ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.