Бюджет Хмельницького готовий покривати бізнесу до 300 тис. грн витрат, понесених у виставкових заходах

Депутатам Хмельницької міської ради пропонують затвердити Порядок часткового відшкодування участі місцевих товаровиробників у ярмарково-виставкових заходах з міського бюджету.

Відповідний проект рішення з’явився на сайті міської ради.

Згідно з проектом рішення, відшкодуванню підлягають витрати, пов’язані безпосередньо з організацією, технічним забезпеченням та облаштуванням експозиції, внесок за участь у ярмарково-виставкових заходах. Сюди не входитимуть проживання та харчування учасників; транспортні, трансфертні витрати; участь експонентів у навчальних та культурно-масових заходах в рамках програми проведення виставково-ярмаркового заходу.

Бюджетна фінансова підтримка здійснюється у розмірі 50% від фактичних витрат, але не більше 300 тис. грн. на одного учасника за бюджетний рік.

Перевага при отриманні фінансової підтримки надаватиметься товаровиробникам, кінцеві та цілісні продукція, товари, роботи, послуги яких мають інноваційну складову, експортуються на ринки Європейського Союзу або мають такі перспективи, сприяють просуванню іміджу Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Насамперед, це стосуватиметься побратимів-підприємців від свободи.
    Тернопільські побратими окупують всі виставкові заходи в місті.

  2. На палю побратимів. Сволоту.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.